Live for Speed S2 - nová generace závodních simulátorů

Máte problémy s autoškolou? Nevíte, jak se chová auto ve vysokých rychlostech? Pak zkuste Live for Speed, hru, která závody a chování her opravdu simuluje. Vždyť ve které jiné závodní hře najdete třeba možnost výhledu pouze na kola, kde můžete sledovat, jaké síly právě na vaše vozidlo působí. Nová verze S2 by měla hráčům poskytnout konečně možnost využití destrukčního modelu, který předtím výrazně chyběl. Taky realistický simulátor, kde můžete klidně v maximální rychlosti políbit zeď a nic se vám nestane, není vlastně ani realistický.

Stáhli jsme pro vás demoverzi, ale upozorňuji, že hlavně zezačátku jsou nutné pevné nervy. Přeci jen zvyky z různých arkádových her vám zde budou k ničemu a raději si vzpomeňte, jak jezdit s autem reálným. Bude to sice chvíli trvat, než si na jisté obtíže zvyknete, ale pak zjistíte, proč existují termíny jako ideální stopa a podobně. A pak už se stačí jen královsky bavit.

  

Download (demo, 30 MB): Doupě

Zdroj: Gamershell


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |17 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce