Loch Zot Mysteries – vyfoťte si lochnesskou příšeru

Co se vám vybaví, když řeknu Skotsko? Někdo si vzpomene na skotské sukně, jiný na dobrou skotskou whiskey, další na dudy. Určitě by se našel i taký, kterému se při vyslovení tohoto slova vybaví jedno zvíře obývající jezero Lochness – tamější lochnesská příšera. A o té bude dnešní plná hra, v níž ji coby fotograf budete muset zvěčnit.
Loch Zot Mysteries – vyfoťte si lochnesskou příšeru
Co se vám vybaví, když řeknu Skotsko? Někdo si vzpomene na skotské sukně, jiný na dobrou skotskou whiskey, další na dudy. Určitě by se našel i taký, kterému se při vyslovení tohoto slova vybaví jedno zvíře obývající jezero Lochness – tamější lochnesská příšera. A o té bude dnešní plná hra, v níž ji coby fotograf budete muset zvěčnit.

Když jsem poprvé viděl obrázky z této hry, myslel jsem si, že se jedná o další Moorhuhn klon, protože když jsem se letmo podíval na screenshoty, grafika byla velmi podobná. Pravdu jsem sice naštěstí neměl, ale jak jsem se později přesvědčil, ke slavnému Moorhuhnu nemá tato hra daleko, byť jde úplně o něco zcela odlišného.

Loch Zot MysteriesLoch Zot Mysteries

Jak jsem řekl výše, celá hra se odehrává ve Skotsku. A vy se zda ocitnete v roli fotografa, jenž byl pověřen svým zaměstnavatelem, aby vyfotil bájnou lochnesskou příšeru. Zní to jako přetěžký úkol? Vaše úloha ve hře je velmi prostá – po celou hrací dobu, která čítá čas jedné a půl minuty, musíte nafotit co nejvíce obrázků zmiňované Lochnesky, které jsou různě bodově ohodnoceny. V podstatě se dá říci, že je to podobné jako u Moorhuhu – ty co jsou blízko vás vám přinesou méně bodů, ty vzdálenější naopak více. Fotíte pomocí levého myšítka a máte devět fotek, ale nezoufejte, jakmile je vypotřebujete, můžete si doplnit další film pomocí pravého tlačítka myši. Zatím to nevypadá jako nic složitého, že? Ale pozor, vše je ztíženo tím, že v prostředí, kde máte fotit, se pohybují další zvířata, ale ty fotit nesmíte, jelikož za to by se vám odečetly body. To jsou pouze atrapy, jimiž se snaží místní domorodci nalákat turisty, takže si dejte pozor, ať na to nenaletíte! Jakmile uplyne čas, který jste měli na fotografování, můžete zapsat své jméno do tabulky nejlepších deseti fotografů, budete-li mít dostatečné bodové skóre.

Loch Zot MysteriesLoch Zot Mysteries

Vizuální zpracování je pěkné, to ostatně můžete sami posoudit z okolních obrázků. Hra se totiž odehrává v typických skotských scenériích, takže na pozadí můžete vidět starobylý hrad, skaliska či pochodující dudáky. Co se týče kvality zvukové stránky, nemám nijakých větších výhrad, snad jen možná by nebylo od věci, kdyby hra obsahovala nějaké pěkné skotské melodie, jež by dotvářely atmosféru a ještě více umocňovaly výsledný dojem ze hry.

Download (3 MB) zde.

Homepage: www.stada.de.

Tento článek je připraven ve spolupráci se serverem Freehry.cz.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Grand Theft Auto 6: co čekat od dalšího hitu Rockstaru?

Grand Theft Auto 6: co čekat od dalšíh…

GTA V je jistě stále celkem cool záležitost, poločas rozpadu se ovšem přiblížil a spolu s ním i myšlenky na nástupce v podobě GTA VI. Jaké bude?

9.  5.  2018 | | 6 N/A
Hráči kouzlí s fotorežimem v God of War, výsledkem jsou nádherné obrázky

Hráči kouzlí s fotorežimem v God of Wa…

God of War je jednou z nejlépe vypadajících her současnosti a fotorežim je toho jasným důkazem.

16.  5.  2018 | | 2 N/A
Když jsou hry umění: nádherné obrázky, které by se klidně daly vystavit v galerii

Když jsou hry umění: nádherné obrázky,…

Hry jsou uměním a díky moderních nástrojům můžeme tvořit nádherné pohlednice z našich výprav. Pojďme se podívat na ty nejlepší z posledních let.

7.  5.  2018 | | 1 N/A
Herní agenda: co si zahrát v květnu?

Herní agenda: co si zahrát v květnu?

Pomalými krůčky se k nám dostává léto a s ním i období sucha. Květnový line-up tomu ale rozhodně neodpovídá.

11.  5.  2018 |
LEGENDY: Gangsterské herní šílenství se zrodilo ze zkratky GTA

LEGENDY: Gangsterské herní šílenství s…

Slavná série Grand Theft Auto nastartovala žánr, kterému se dnes zjednodušeně říká gangsterky. Od svého zrodu jako chyba v kódu se dostala až na výsluní herního průmyslu.

9.  5.  2018 |
Call of Duty: Black Ops 4 je novým dílem série, co boří zažité standardy

Call of Duty: Black Ops 4 je novým díl…

Prvotní představení máme za sebou, teď přišel čas na nášup videí a obrázků z očekávané akce.

18.  5.  2018 | | 8 N/A
Thanos míří do akce Fortnite díky speciálnímu, časově omezenému eventu

Thanos míří do akce Fortnite díky spec…

Nejpopulárnější světový film zavítá do nejpopulárnější videohry.

8.  5.  2018 |
Walmart zešílel: odhalil Splinter Cell, Rage 2, Borderlands 3 a řadu dalších

Walmart zešílel: odhalil Splinter Cell…

Úniky se občas stávají, obchodní řetězec Walmart to ale tentokrát opravdu slušně skonil.

9.  5.  2018 | | 3 N/A