Logitech novým designem oživuje řadu herního příslušenství „G“

Oblíbené modely se dočkaly nové podoby, plus se objeví dva typy nových herních headsetů.

Je už to nějaký pátek, co výrobce počítačového příslušenství Logitech přinesl do jejich herní řady nějaký nový kousek, ovšem to se razantně změní na začátku května, kdy se objeví celá série produktů s označením G. Nová řada zahrnuje šest oblíbených modelů myší a klávesnic s přepracovaným designem a navíc přinese dva nové herní headsety.

Konstruktéři využili nových postupů, aby nové modely byly ještě přesnější, spolehlivější a uživatelsky přívětivější. Logitech vsadil na infračervenou technologii pro zkoumání interakce ruky hráče a příslušenství během hry. Výsledkem je celá řádka zlepšení.

Například pro zlepšení odolnosti a pohodlí byly na strategické hmatové zóny přidány vyspělé povrchové materiály. Na zóny intenzivního kontaktu společnost Logitech přidala potahy odolné proti ulpívání otisků prstů, zatímco opěrky pro dlaně mají vodu odpuzující potahy, aby se hráčům nelepily ruce.

V závislosti na daném modelu mají myši navíc měkké nebo suché úchopy pro větší pohodlí a lepší kontrolu pohybu. Pro obě klávesnice je charakteristický dvojitý UV potisk popisků kláves, aby měly zvýšenou odolnost a trvanlivost, a jejich povrch je opatřen potahem proti ulpívání otisků prstů.

Myši mají nově kluzné plochy s nízkým třením z polytetrafluoroetylenu (PTFE) a optické herní myši Logitech G100s a G400s vsázejí na novou přesnější technologii snímání pohybu jménem Delta Zero.

Jednotlivé nové produkty ve zkratce:

Dobíjecí herní myš Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse

Myš Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse je bezdrátová herní myš s rychlostí posílání zpráv o pohybu srovnatelnou jako u myši připojené kabelem. Myš můžete připojit pomocí micro UBS a tím ji i nabíjet během hraní. G700s má na sobě 13 programovatelných tlačítek a doporučená maloobchodní cena byla stanovena na 2599 Kč.

Logitech G700s.jpg

Laserová herní myš Logitech G500s Laser Gaming Mouse

Logitech G500s staví na přesném laserovém senzoru až s maximálním rozlišením 8200 dpi. Kromě toho nechybí kolečko s duální funkcí, 10 programovatelných tlačítek a pochopitelně nový odolný hydrofobní potah, aby se vám k myši nelepily dlaně, a suché úchopy pro pevnou ruku. Logitech G500s v příslušenství přinese 27 gramů závažíček, abyste si mohli nastavit váhu dle svých preferencí. Myš vás přijde na 1819 Kč.

Logitech G500s.jpg

Optická herní myš Logitech G400s Optical Gaming Mouse

Tato myš je navržena speciálně pro hraní her FPS a obsahuje technologii s názvem Delta Zero pro vysokou přesnost ovládání pohybu kurzoru. Pomocí aplikace LGS si můžete nastavit 8 programovatelných tlačítek a mechanické mikrospínače myši jsou testovány na životnost 20 milionů kliknutí. Logitech G400s bude k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 1559 Kč.

Logitech G400s.jpg

Optická herní myš Logitech G100s Optical Gaming Mouse

Logitech G100s Optical Gaming Mouse je jednoduchá myš, která byla vytvořená speciálně pro hry typu RTS a MOBA. Byla navržena tak, aby rozšířila odkaz oblíbených herních myší G1 a G100, má proto tlačítka vyrobená pro intenzivní klikání a snímací senzor Delta Zero. G100s má vylepšené hlavní mechanické mikrospínače, které jsou testovány na životnost 20 milionů kliknutí. Přijít by vás měla na 1039 Kč

Herní klávesnice Logitech G19s Gaming Keyboard

G19s představuje vyšší model herní klávesnice, protože nabízí hráčům nastavitelný barevný LCD panel. Klávesnice umožňuje „anti-ghosting“, má 12 programovatelných G-kláves, měnitelnou barvu podsvícení a najdete na ní i dva USB 2.0 porty. Hydrofobní potah na opěrce dlaní pomáhá zajistit, aby se vám ruce ke klávesnici nelepily, zatímco odolný dvojitý UV potah zaručuje extrémní trvanlivost potisků kláves. G19s je luxusní model a jako takový by měl stát 5199 Kč.

Logitech G19s.jpg

Herní klávesnice Logitech G510s Gaming Keyboard

Hlavním lákadlem tohoto modelu je hned 18 programovatelných kláves, na které si můžete nastavit až 54 různých funkcí ve třech odlišných herních režimech. Kromě možnosti vybrat si barvu podsvícení tlačítek je klávesnice vybavena podsvíceným LCD herním panelem pro různá využití (dají se naprogramovat i vlastní aplety). Očekává se, že herní klávesnice Logitech G510s bude k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 3119 Kč.

Logitech G510s.jpg

Herní headset s prostorovým zvukem Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset

Prostorový headsetG430poskytne prostorový zvuu Dolby Headphone 7.1 s až sedmi oddělenými kanály. Sluchátka jsou vybavena omyvatelnými náušníky a mikrofon s funkcí rušení okolního hluku nastavit lze tak, že bude slyšet pouze váš hlas. Pokud mikrofon právě nepoužíváte, je možné jej snadno sklopit a otočit stranou. G430 přijdou na 2079 Kč.

Logitech G430.jpg

Herní stereo headset Logitech G230 Stereo Gaming Headset

O stereo zvuk se u G230starají neodymiové drivery o průměru 40 mm. Sluchátka mají omyvatelné náušníky, nastavitelný mikrofon a ovládací prvky hlasitosti a vypnutí mikrofonu jsou umístěny na připojovacím kabelu. Logitech G230 bude k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 1559 Kč.

Logitech G230.jpg

Zdroj: TZ

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči kouzlí s fotorežimem v God of War, výsledkem jsou nádherné obrázky

Hráči kouzlí s fotorežimem v God of Wa…

God of War je jednou z nejlépe vypadajících her současnosti a fotorežim je toho jasným důkazem.

16.  5.  2018 | | 2 N/A
Wargaming pod palbou kritiky: podvodník jako kontributor World of Tanks?

Wargaming pod palbou kritiky: podvodní…

Českou a slovenskou komunitou světoznámého MMO World of Tanks otřásá skandál. Co se stalo?

24.  5.  2018 | | 20 N/A
Call of Duty: Black Ops 4 je novým dílem série, co boří zažité standardy

Call of Duty: Black Ops 4 je novým díl…

Prvotní představení máme za sebou, teď přišel čas na nášup videí a obrázků z očekávané akce.

18.  5.  2018 | | 8 N/A
Playstation 4 je na konci svého životního cyklu, říká šéf konzolové divize

Playstation 4 je na konci svého životn…

Konzole PS4 už se pomalu blíží konci cesty a za rohem začíná vykukovat další generace.

22.  5.  2018 | | 17 N/A
Detroit Become Human: co stojí svoboda? (recenze)

Detroit Become Human: co stojí svoboda…

Quantic Dream opět přináší příběhový epos z žánru, ve kterém je špičkou. Podařil se úspěšný návrat?

24.  5.  2018 |
Zaklínač: Dobrodružná hra - obuj si boty železné (recenze)

Zaklínač: Dobrodružná hra - obuj si bo…

Dohráli jste všechny tři díly videoherního Zaklínače a ságu i s povídkami znáte stránku po stránce? Pak je na čase vyzkoušet deskovou hru Zaklínač: Dobrodružná hra, která vás přenese do zaklínačského světa plného strig, graveinů, ghúlů a dalších starých známých.

22.  5.  2018 | | 8 N/A
Marvel v herním průmyslu: nastává zlom po vzoru filmů?

Marvel v herním průmyslu: nastává zlom…

Jednomu ze dvou největších komiksových vydavatelství světa se to v poslední době daří jak na poli komiksů, tak na filmovém plátně. Co se ale týče produkce počítačových her, nikdy na tom nebylo extra dobře. To se ale možná v blízké budoucnosti změní a my si tak užijete s našimi oblíbenými superhrdiny a záporáky také nějaké pořádné herní dobrodružství.

20.  5.  2018 | | 2 N/A
State of Decay 2: už jsou tady zase (recenze)

State of Decay 2: už jsou tady zase (r…

Další zombie apokalypsa je tu, jste na ni připraveni?

21.  5.  2018 | | 1 N/A