Loom

Návod.
Autor: Ing. Miroslav Moucha

Podívej se na poslední lístek na stromu a jdi z útesu dolů do vesnice. Jdi do prvního stanu vlevo. Jdi stále dál, až narazíš na další lidi. V skrytu se podívej na animaci. Jdi doprava a seber hůl. Podívej se na přístroj (LOOM) a za pamatuj si "Labutí píseň" (8,4,5,1). Klikni 2x na vejce a dozvíš se "Otevírací píseň" (3,1,3,2) . Použij jí na vejce a podívej se na animaci. Jdi zpět ven ze stanu a jdi nahoru a doleva - na hřbitov. Jdi až úplně doleva do trní. Vyplašíš králíka. Jdi zpět a cestou klikni na všechny vykotlané stromy (4) . Dozvíš se "Píseň světla" (1,2,2,1). Jdi zpět do vesnice a do prvního stanu vpravo (zlato a tma). Použij na tmu "Píseň světla" a klikni 2x na kolo. Dozvíš se Zlatou píseň (2,3,2,1). Použij jí na hromadu slámy vedle kola. Jdi ven a do úplně posledního stanu vpravo.Podívej se na knihu a klikni 2x na baňku na stole, abys ji porazil. Dozvíš se "Píseň vody" (5,2,2,3). Podívej se na kotel s vařící tekutinou. Dozvíš se "Obarvovací píseň" (2,2,1,2). Použij jí na hromadu látek vedle kotle a na druhou v koši . Jdi nahoru na útes a podívej se na oblohu. Použij Otevírací píseň a podívej se na animaci. Jdi do přístavu. Na škebli použij Otevírací píseň, skoč do vody a vylez na větev. Až dopluješ k tornádu, klikni na něj a dozvíš se Píseň větru (4,2,2,3). Použij jí na tornádo, ale obráceně a můžeš jet dál.

Na ostrově jdi do lesa, stále rovně , až se objeví lidé a dozvíš se "Píseň kamufláže" (1,3,3,5).Po rozhovoru jdi z rozcestí doprava k městu. Až uvidíš muže na věži použij na ně Píseň kamufláže - obráceně. Jdi do věže.Vyslechni konverzaci dvou mužů a jdi ke krystalu . Přenese tě do místnosti s kosou . Vyslechni "Píseň kosy" (6,6,6,5) a jdi doleva k druhému krystalu. Podívej se 3x do koule a dozvíš se "Píseň iluze" (4,1,1,4). Přes místnost s kosou se vrať, jdi z věže ven a zpět do lesa. Na lesní lidi použij "Píseň iluze" a můžeš jít dál vlevo. Klikni na ovce a dozvíš se "Píseň spánku" (1,2,3,6). Přes louku jdi k vesnici a do největšího domku , kde je nemocná ovečka . Klikni na ní a po rozhovoru s dívkou se dozvíš "Píseň uzdravení" (1,6,6,1). Jdi zpět na louku a na ovce použij Obarvovací píseň. Drak ovce neuvidí a odnese tebe.

Obrácenou "Zlatou písní" proměň drakovo zlato v hromadu slámy a zpět v zlato. Pak ho uspi obrácenou "Písní spánku" a proměň zlato ve slámu. Až sláma shoří a drak odletí, můžeš projít otvorem, který byl ukryt za jeho zády. Na tmu použij "Píseň světla" a jdi bludištěm tak dlouho, až přijdeš k podzemnímu jezírku. Klikni na něj a dozvíš se "Píseň odrazu" (6,4,4,6). Použij "Píseň vody" a jdi ke kouli. Nahlédni do ní (3x) , obrácenou "Písní vody" přivolej vodu zpět a odejdi vpravo. Až vyjdeš z jeskyně ven, Použij "Píseň větru" na skalní sloup se schodištěm. Jdi doleva ke spícímu chlapci. Probuď ho obrácenou "Písní spánku" a po animaci na něj použij "Píseň odrazu". Jdi doleva ke kovářům. Projdi až do poslední místnosti k Mr. Strokovi. Až se octneš ve vězení, lehni si do výklenku na slámu a pozoruj animaci . Seber svou hůl, slámu na které jsi spal, proměň ve zlato "Zlatou písní" a otevři si dveře "Otevírací písní". Obrácenou "Písní uzdravení" naplň bednu dřevem a jdi po schodech dolů. Vyslechni rozhovor dvou mužů v popředí. Až kovář uprostřed zdvihne meč, použij na něj "Píseň kosy" - obráceně. Ve vězení použij "Otevírací píseň" na dveře. Přijdeš o hůl a až se budeš chtít podívat do koule, promluvíš si se žalářníkem. Pak se do ní podívej (3x).Odejdi dveřmi v pozadí. Vládce otevře průchod a až ho démon odnese, zkus jít zpět do vězení a zpět na terasu. Drak tě postrčí do otevřené díry.

Pluj vesmírem, navštěvuj jednotlivé díry, uzdrav lidi "Písní uzdravení" - pokud to půjde - a díry zavírej obrácenou "Otevírací písní". Dopluj až k vesmírným labutím a promluv si s první z nich. Promluv si s ní 2x. Pokračuj dále doleva a vstup na ostrov s LOOMem. Jdi do stanu a až dozadu k přístroji LOOM. Klikni na něj a dostaneš 7. notu. Až démon oněmí kachnu kouzlem, klikni na LOOM a dozvíš se Píseň ticha (7,6,5,4), s jejíž pomocí (obráceně) kachnu odčaruješ. Démon ji začaruje v pečenou kachnu , opět se poraď s LOOMem a dozvíš se "Píseň kuchaře" (7,1,7,1) a odčaruješ kachnu zpět. Démon ji začaruje tak, že z ní zbyde jediné peříčko . Klikni na něj a démon ho sebere . Klikni na LOOM a dozvíš se poslední "Píseň trhliny" (6,7,7,6) , kterou použij na LOOM. Dostaneš poslední 8. notu a vyjdi trhlinou ven za labutí. Démon ještě v poslední zoufalé snaze tě zadržet po tobě hodí kosu, ale netrefí se. Použij sám na sebe "Píseň labutě" a můžeš si vychutnat konec. KONÉÉÉC

Poznámka: Pořadí tónů jednotlivých kouzelných písní se může měnit s každou hrou. Proto si je raději zapisuj postupně tak , jak se je budeš ve hře dozvídat.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A