Lovecraftovská detektivka The Sinking City dostane českou lokalizaci

Stejně jako u Call of Cthulhu si užijete češtinu, pokud nehrajete na Xboxu.
Lovecraftovská detektivka The Sinking City dostane českou lokalizaci

Snaha o prosazení českého jazyka do počítačových her se dlouho jevila tak trochu jako boj s větrnými mlýny. Nyní se ale ukazuje, že česká iniciativa za jazykovou lokalizaci her se čím dál více dostává do povědomí vývojářů a přináší své ovoce. Před pár dny dorazilo potvrzení, že vývojáři z Frogwares chystají české titulky do detektivky The Sinking City.

Detektivka The Sinking City v novém videu předvádí bizarní výjevy

Detektivka The Sinking City v novém videu předvádí bizarní výjevy

Stejně jako tomu bylo například u předchozího Lovecraftovského počinu v podobě Call of Cthulhu, i tentokrát se češtiny do hry dočkají pouze hráči na PS4 a PC. "Ahoj, je to tak. The Sinking City vyjde na PC a PS4 s českými titulky. Bohužel, některé technické problémy nám znemožnili totéž udělat i pro Xbox One, takže bychom doporučili, abyste si hru užili na PC nebo PS4," napsali autorům otevřeného dopisu tvůrci hry.

Zároveň nás vývojáři na svoji hru lákají dalším videem s čerstvou ukázkou prvků tohoto Lovecraftovského světa. I tentokrát se samozřejmě budeme potácet na pokraji šílenství. Nejdůležitějším prvkem hry bude jednoznačně to, že vás nechá absolutně napospas svému otevřenému světu. Nedostanete žádné konkrétní instrukce a vše bude záviset jen na vaší dedukci. Žádné vedení za ručičku. I proto česká lokalizace určitě přijde vhod.

Podívejte se na první herní záběry z detektivky The Sinking City

Podívejte se na první herní záběry z detektivky The Sinking City

The Sinking City mělo vyjít původně už 21. března na PC, Xbox One a PS4. Toto datum ale začalo mizet z obchodů, včetně Steamu. Nové datum zatím veřejné není, ale stránka, která oznámila český dabing ve stejném příspěvku na Facebooku hovoří o konci května.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole