Lovecraftovská detektivka The Sinking City dostane českou lokalizaci

Stejně jako u Call of Cthulhu si užijete češtinu, pokud nehrajete na Xboxu.
Lovecraftovská detektivka The Sinking City dostane českou lokalizaci

Snaha o prosazení českého jazyka do počítačových her se dlouho jevila tak trochu jako boj s větrnými mlýny. Nyní se ale ukazuje, že česká iniciativa za jazykovou lokalizaci her se čím dál více dostává do povědomí vývojářů a přináší své ovoce. Před pár dny dorazilo potvrzení, že vývojáři z Frogwares chystají české titulky do detektivky The Sinking City.

Detektivka The Sinking City v novém videu předvádí bizarní výjevy

Detektivka The Sinking City v novém videu předvádí bizarní výjevy

Stejně jako tomu bylo například u předchozího Lovecraftovského počinu v podobě Call of Cthulhu, i tentokrát se češtiny do hry dočkají pouze hráči na PS4 a PC. "Ahoj, je to tak. The Sinking City vyjde na PC a PS4 s českými titulky. Bohužel, některé technické problémy nám znemožnili totéž udělat i pro Xbox One, takže bychom doporučili, abyste si hru užili na PC nebo PS4," napsali autorům otevřeného dopisu tvůrci hry.

Zároveň nás vývojáři na svoji hru lákají dalším videem s čerstvou ukázkou prvků tohoto Lovecraftovského světa. I tentokrát se samozřejmě budeme potácet na pokraji šílenství. Nejdůležitějším prvkem hry bude jednoznačně to, že vás nechá absolutně napospas svému otevřenému světu. Nedostanete žádné konkrétní instrukce a vše bude záviset jen na vaší dedukci. Žádné vedení za ručičku. I proto česká lokalizace určitě přijde vhod.

Podívejte se na první herní záběry z detektivky The Sinking City

Podívejte se na první herní záběry z detektivky The Sinking City

The Sinking City mělo vyjít původně už 21. března na PC, Xbox One a PS4. Toto datum ale začalo mizet z obchodů, včetně Steamu. Nové datum zatím veřejné není, ale stránka, která oznámila český dabing ve stejném příspěvku na Facebooku hovoří o konci května.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A