LulzSec končí s hackováním

Užily si s ní neblahé chvíle společnosti jako Sony, Nintendo, Bethesda, Fox a další, jejich aktivita zasáhla i běžné uživatele, mezi něž můžete klidně patřit i vy. Nyní však hackerská skupina Lulz Security se svou aktivitou končí.

V rozlučkovém dopise, který včera zveřejnili, můžete vyčíst jejich radost z odvedené práce a z nastolené kyber anarchie, a také jejich naděje, že svým jednáním inspirovali pár jedinců, kteří se třeba jednoho dne vydají v jejich šlépějích.

Svou aktivitu rozhodně ukončili ve velkém stylu - jejich poslední obětí se stala americká telekomunikační společnost AT&T, od níž získali zhruba 1 GB uživatelských informací a IP adresy několika velkých korporací.

Údajně také zveřejnili na 200 tisíc e-mailových adres, uživatelských jmen a zašifrovaných hesel z hackforums.net, 12 tisíc jmen a hesel z online knihkupectví NATO, 550 tisíc jmen a hesel z Battlefield Heroes od EA, 50 tisíc jmen, e-mailů a hesel z různých herních fór a 29 uživatelů irské soukromé vyšetřovací služby Priority Investigations.

Zdroj: CVG

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

7.  9.  2020 | | 14 N/A
Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepšenou grafiku i příběh

Mafia je zpět a vypadá skvěle. Hra dostala vylepše…

Legendární Mafia se vrací ve svém remaku, ale není to jen nový vizuál, co hra přinese. Vlastně působí úplně jinak, než jako ta hra, kterou jsme hráli před lety.

3.  9.  2020 | | 47 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího na PS4 a Division zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: výběr toho nejlepšího …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

5.  9.  2020 |