LulzSec se od Clearyho distancuje

Přestože se o nedávno zatčeném Ryanovi Clearym hovoří jako o klíčovém členu hackerské skupiny Lulz Security (zkráceně LulzSec) a občas dokonce jako o jejím šéfovi, skupina sama takovéto tvrzení odmítá. Cleary prý s LulzSec nemá a nikdy ani neměl žádnou spojitost.

"Co se změnilo?" řekl člen LulzSec s přezdívkou Topiary. "Ryan není součástí LulzSec... Nikdo z LulzSec nebyl zatčen. Dokonce ani nezrušili náš Twitter účet."

Podle Topiaryho je celá záležitost jen velkou mediální bublinou. "Světová média se nemají čeho chytit, tohodle 'šéfa LulzSec' si vytáhla z vlastních zadnic, když nemohla najít žádná fakta, která by Ryana s LulzSec jakkoli spojovala." 

Podle Topiaryho se celá skupina cítí bezpečněji než kdy předtím. Dokonce v současnosti plánuje svůj zatím největší hack s kódovým označením Antisec, při němž hodlá napadnout státní úřady a banky a zveřejnit jejich tajné dokumenty.

Zdroj: Gawker

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole