Mafia: Definitive Edition odložena. Záběry z hraní ale uvidíme už za pár týdnů

Tak se spekulace zase jednou staly pravdou. Poté, co byla bez důvodu zrušena gameplay ukázka předělané Mafie přichází odklad vydání.

Nebudeme si nic nalhávat, odklad remaku Mafie se dal očekávat. Hra měla původně vyjít už příští měsíc, přitom jsme z ní kromě minutového traileru neviděli vůbec nic. Definitivní edice Mafie se sice měla ukázat v rámci akce pořádanou IGN na začátku června, ale na poslední chvíli z programu zmizela a studio Hangar 13 k tomu neudalo žádný důvod. 

Nové datum vydání tedy spadá na 25. září. Tato informace na veřejnost nejdříve unikla skrz oficiální webové stánky hry. Nemuseli jsme dlouho čekat a máme tady zprávu od vývojářského týmu. Odklad je zdůvodněn globální pandemií koronaviru. Tvůrci tedy chtějí na dotažení všech věcí více času, aby neohrozili kvalitu finálního produktu.

Máme pro vás ale i dobré zprávy. Záběry z hraní uvidíme už za pár týdnů, konkrétně 22. července. V přiloženém tweetu se můžete podívat na novou patnáctivteřinovou ochutnávku. Ukázkou nás bude provázet Haden Blackmen, prezident studia Hangar 13.

6d23aab1-aea0-4f31-8ac1-9d626aa570b1

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Tsushimy vyráží dech

Fotografové vyrazili do Japonska, umělecký styl Ts…

Graficky možná nejde o naprosto špičku současné generace, jen málo co ale odkáže překonat umělecký styl hry Ghost of Tsushima.

4.  8.  2020 |
Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sam nemá penis

Hacknutá kamera v Death Stranding potvrdila, že Sa…

Můžeme mu začít říkat „bezkulčák"

28.  7.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a začátek QuakeConu

Hry zadarmo nebo se slevou: balík českých her a za…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

7.  8.  2020 | | 1 N/A