Mafia: Definitive Edition odložena. Záběry z hraní ale uvidíme už za pár týdnů

Tak se spekulace zase jednou staly pravdou. Poté, co byla bez důvodu zrušena gameplay ukázka předělané Mafie přichází odklad vydání.

Nebudeme si nic nalhávat, odklad remaku Mafie se dal očekávat. Hra měla původně vyjít už příští měsíc, přitom jsme z ní kromě minutového traileru neviděli vůbec nic. Definitivní edice Mafie se sice měla ukázat v rámci akce pořádanou IGN na začátku června, ale na poslední chvíli z programu zmizela a studio Hangar 13 k tomu neudalo žádný důvod. 

Nové datum vydání tedy spadá na 25. září. Tato informace na veřejnost nejdříve unikla skrz oficiální webové stánky hry. Nemuseli jsme dlouho čekat a máme tady zprávu od vývojářského týmu. Odklad je zdůvodněn globální pandemií koronaviru. Tvůrci tedy chtějí na dotažení všech věcí více času, aby neohrozili kvalitu finálního produktu.

Máme pro vás ale i dobré zprávy. Záběry z hraní uvidíme už za pár týdnů, konkrétně 22. července. V přiloženém tweetu se můžete podívat na novou patnáctivteřinovou ochutnávku. Ukázkou nás bude provázet Haden Blackmen, prezident studia Hangar 13.

6d23aab1-aea0-4f31-8ac1-9d626aa570b1

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce