Mafia získala ocenění The Best of Invex

Praha, 14. října 2002 – Zástupci společnosti CENEGA Czech s.r.o. a Illusion Softworks převzali dne 8.října 2002 ocenění The Best of INVEX za hru MAFIA.  Předávání proběhlo v presscentru pavilónu E v areálu BVV a.s. Ocenění převzali Jaroslav Uher, Marketing Manager společnosti CENEGA Czech a Tomáš Hřebíček, Team Leader projektu MAFIA společnosti Illusion Softworks.

O soutěži:

Letos proběhl již třetí ročník soutěže The Best of INVEX, která si klade za cíl propagaci zajímavých a inovativních výrobků, služeb a technologií, které jsou vystavovány jako exponáty na veletrhu INVEX 2002. Soutěž vyhlašují významná vydavatelství z oboru ICT a spotřební elektroniky, které mají sídlo v České republice. Porotu soutěže tvoří zástupci médií nominovaných zúčastněnými vydavatelstvími.

Organizátory této soutěže jsou:

Computer Press, IDG CZ, Vogel Publishing, Trade & Leisure Publishing

Pozoruhodnou skutečností je, že MAFIA je první oceněnou počítačovou hrou v historii této soutěže. Tuto událost můžeme bezpochyby označovat za průlomovou a je jasným důkazem toho, že počítačové hry se stávají nedělitelnou součástí informačních a komunikačních technologií i v očích odborné, „nehráčské“ veřejnosti.

Zdroj: tisková zpráva

Předávání ocenění The Best of Invex 2002 Předávání ocenění The Best of Invex 2002 Předávání ocenění The Best of Invex 2002 Předávání ocenění The Best of Invex 2002 Předávání ocenění The Best of Invex 2002 Předávání ocenění The Best of Invex 2002 Předávání ocenění The Best of Invex 2002 Předávání ocenění The Best of Invex 2002


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |