Magic: The Gathering znovu míří na PC

Společnost Wizards of the Coast, jež stojí mimo jiné v pozadí veleúspěšné karetní hry Magic: The Gathering, prozradila, že se její dítko opět podívá na stolní počítače. Společně s denverskou pobočkou Sony Online Entertainment totiž tihle pánové aktuálně pracují na onlinovce Magic: The Gathering - Tactics, která by se měla na trhu objevit již na začátku příštího roku. Následovaná verzí pro třetí Playstation.

Těšit se již nyní údajně můžeme na unikátní singleplayerové, stejně jako multiplayerové bitvy, během nichž budeme ovládat armádu 3D potvůrek, doplněných o mocná kouzla "z balíčku". To vše by pak mělo být podpořeno rozsáhlými taktickými možnostmi, díky nimž budete moci živé i virtuální protivníky srazit do kolen.

VIDEO: 2339 'Magic: The Gathering - Tactics trailer'

Mimo to tvůrci slibují pravidelná rozšíření, kvalitní zázemí pro turnaje, haldu achievementů, ranking systém a dokonce i příběhové pozadí, na nějž mohou být fanoušci zvyklí z karetní verze. Světlo světa přitom spatřil i trailer, ač nicneříkající, takže nezbývá než doufat, že se vývojáři brzy pochlubí s dalšími detaily. A alespoň o chlup lepší grafikou.

I přesto, že je u hry tohoto typu audiovizuální kabátek až na poslední místě, ten drak vypadal vážně jak pěst na oko.

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: PC, PS3
Žánr: Logické
Výrobce: Sony Online Entertainment | Webové stránky hry
Začátek prodeje: Q1 2010

Nejnovější komentáře