Magic: The Gathering znovu míří na PC

Společnost Wizards of the Coast, jež stojí mimo jiné v pozadí veleúspěšné karetní hry Magic: The Gathering, prozradila, že se její dítko opět podívá na stolní počítače. Společně s denverskou pobočkou Sony Online Entertainment totiž tihle pánové aktuálně pracují na onlinovce Magic: The Gathering - Tactics, která by se měla na trhu objevit již na začátku příštího roku. Následovaná verzí pro třetí Playstation.

Těšit se již nyní údajně můžeme na unikátní singleplayerové, stejně jako multiplayerové bitvy, během nichž budeme ovládat armádu 3D potvůrek, doplněných o mocná kouzla "z balíčku". To vše by pak mělo být podpořeno rozsáhlými taktickými možnostmi, díky nimž budete moci živé i virtuální protivníky srazit do kolen.

VIDEO: 2339 'Magic: The Gathering - Tactics trailer'

Mimo to tvůrci slibují pravidelná rozšíření, kvalitní zázemí pro turnaje, haldu achievementů, ranking systém a dokonce i příběhové pozadí, na nějž mohou být fanoušci zvyklí z karetní verze. Světlo světa přitom spatřil i trailer, ač nicneříkající, takže nezbývá než doufat, že se vývojáři brzy pochlubí s dalšími detaily. A alespoň o chlup lepší grafikou.

I přesto, že je u hry tohoto typu audiovizuální kabátek až na poslední místě, ten drak vypadal vážně jak pěst na oko.

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: PC, PS3
Žánr: Logické
Výrobce: Sony Online Entertainment | Webové stránky hry
Začátek prodeje: Q1 2010
Váš názor Další článek: Filmový Prince v prvním traileru

Témata článku: , , , , , , , , , , ,Reportáž z Las Vegas a prapůvodní sestavy Týdne Živě a Týdne mobilně
Filip KůželJan SedlákJakub ČížekJan Láska
Týden mobilněAmazonTýden Živě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

11:59 | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách