Makai Kingdom: ovládněte svět v tahovém RPG

Společnost Nippon Ichi Software Inc. představila svůj nový titul jménem Makai Kingdom. Jde o nepřímé pokračování úspěšných her ze série Disgaea: Hour of Darkness, a to nejen co do grafického zpracování, ale i hratelnosti. Hlavním hrdinou však protentokrát bude tajemný Lord Zetta, dřívá známý jako vládce podsvětí.

   

Jaké pikle tento antihrdina kuje? Nic nenormálního; je to jeden z té bandy zloduchů, co se snaží ovládnout svět. On však naneštěstí při snaze o převzetí moci nad planetou poslal zkázu sám na sebe a chtě nechtě musel přijmout nabídku božstva, které mu nečekaně slíbilo pomoc při přebírání vlády. Lord Zetta s pomocí své chrabré armády bude muset získat zpět nejen své původní území, ale i splnit náročné úkoly, které mu na cestě za vítězstvím božstvo jistojistě bude klást na oplátku za své služby.

   

Hra samotná by měla být mixem fantasy, RPG a tahové strategie. Mimo jiné nabídne i unikání bojový systém Invinite, generátor map a množství rozličných zbraní. Zní to zajímavě, že? Pokud vlastníte PS2 a jste z USA, můžete se těšit na červen, vy ostatní doufejte, že hra dorazí i na evropský kontinent…

  

Download (trailer, 27 MB): Doupě

Zdroj: IGN

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce