Make Something Unreal: Jsou známi vítězové!

Možná jste už slyšeli o soutěži Make Something Unreal, kterou před delší dobou vyhlásila společnost Epic Games. K získání hodnotných cen bylo zapotřebí vyrobit co nejlepší film, nebo modifikaci, za využití Unreal enginu. Nyní jsou konečně známi vítězové.

Na první pohled se to zdá velmi snadné - prostě vytvoříte jednoduchý přídavek do hry a sklidíte uznání, případně peníze. Přesně to by se lidem v Epic Games ale samozřejmě nelíbilo, a tak do soutěže investovali nemalé peníze, které se vrátily v podobě opravdu kvalitních kousků. Z posledních 11 titulů, jež se účastnili finálového kola, byly nakonec vybrány dva nejlepší: mód Red Orchestra a filmeček The Journey. Autoři prvně jmenovaného přídavku dostanou 50 000 $ v hotovosti a mohou se těšit i na licenci samotného enginu, jehož cena se pohybuje kolem 350 000 dolarů. Tvůrce krátkého filmu získal 25 000 $.

Zajímají-li vás kompletní vysledky ze všech kategorií, pak navštivte oficiální stránky soutěže

Zdroj: http://www.unrealtournament.com/

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole