Malování s Bobem Rossem na Revolutionu

Nevím, kolik z vás zná jméno Bob Ross, ale věřte, že se jedná o velmi známého malíře. Na světe se proslavil díky svému televiznímu pořadu The Joy od Art (běžel na více než 3000 televizních stanicích), ve kterém učil diváky, jak snadno a rychle lze vytvořit nádherný obraz. Bob Ross zemřel roku 1995 ve věku 52 let, ale jeho umění má žít dál.

Nezavislí vývojáří ze společnosti AGFRAG Entertainment Group se totiž rozhodli, že vytvoří hry podle díla Boba Rosse. Hry mají být speciálně určeny pro Nintendo Revolution a handheld DS, ale prý se máme dočkat i PC verze. Více informací prozradí tvůrci na letošním E3.

Karel Kališ komentuje: Uvidíme, jak bude výsledný projekt nakonec vypadat, ale už teď to vypadá na velmi zajímavou myšlenku. Jen si představte, jak pomocí ovladače Revolutionu vytváříte na své televizní obrazovce mistrovské dílo bez utrácení za plátna a štětce a navíc za doprovodu rad zkušeného malíře.

Zdroj: IGN


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |