Malý Velký Třesk v roce 3001

Trochu podivný nadpis, že? Inu, začneme raději pěkně od začátku. Byl jednou jeden vesmír. A ten vesmír se jmenoval Kroth a byl plný nejrůznějších inteligentních lidiček, zvířátek, rostlinek, prostě všeho možného slizáctva. Všichni tihle obyvatelé žijí v překrásné nevědomosti o jejich vlastním vesmíru a často se díky tomu vyvinuli ve velmi podivná společenství.
Malý Velký Třesk v roce 3001
Trochu podivný nadpis, že? Inu, začneme raději pěkně od začátku. Byl jednou jeden vesmír. A ten vesmír se jmenoval Kroth a byl plný nejrůznějších inteligentních lidiček, zvířátek, rostlinek, prostě všeho možného slizáctva. Jenže tyhle zrůdičky žily všechny odděleně, každá pěkně na své planetce, která byla každá zahalena obrovským mračnem podivného vesmírného prachu. Tak se stalo, že žádná z těchto ras nedokázala, snad o tom ani nikdy vůbec nepřemýšlela, vyvinout technologii vesmírných letů či komunikace na delší vzdálenosti. Takže všichni tihle obyvatelé žijí v překrásné nevědomosti o jejich vlastním vesmíru a často se díky tomu vyvinuli ve velmi podivná společenství. Hlavní roli hrají dvě takovéto rasy - Quidariáni a Vadai´en Ceerané a hra začíná několik dní před začátkem třetího tisíciletí na planetě Therea Quan.

Právě ono třetí tisíciletí zde hraje velice důležitou roli. Oni to totiž ještě nevědí, ale v roce 3001 bude díky gigantické vesmírně-časové kolizi zničena většina obyvatel vesmíru. Přežijí pouze naše dvě známé rasy, které započnou poslední krutý boj, ze které může vyjít jako vítěz samozřejmě pouze jeden.

Two WorldsTwo Worlds

Toto je ve stručnosti vylíčený příběh hry Two Worlds (Dva světy), nového 3rd person RPG lehce promíchaného se strategií od TopWare Interactive. Tato společnost se zatím zabývala jak známo spíše strategickými hrami a tak bude Two Worlds jednou z prvních výprav do odlehlejšího žánru RPG her.

Two WorldsTwo Worlds

Hráč si v prvé řadě bude muset vybrat, za kterou ze stran rozvine ono předlouhé zamotané klubko intrik a spiknutí. Ať už si ale vybere kteroukoliv, může se těšit na rozlehlé levely, které ho "nechají přibitého k židli". Každá mise bude obsahovat primární úkol (quest) a několik subquestů (vedlejších úkolů, kterých má být v celé hře na stovky). Budete se setkávat s dalšími postavami, bojovat s nimi či je přibírat do své party (maximální počet postav ve skupině bude šest), budete získávat zkušenosti i nové zbraně.

Two WorldsTwo Worlds

Ani další slibované vlastnosti Two Worlds nezní nijak špatně: Svět, ve kterém se toto ohromující dobrodružství bude odehrávat, je založen na starověké mytologii. Magii zde nahradí tzv. "psych-abilities" - psychické schopnosti. Boj bude řešen real-timově (s tím má TopWare excelentní zkušenosti ze svých strategií).

Stručně řečeno - uvidíme. Hra Two Worlds má vyjít v létě 2001.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě nikdy nevypadalo lépe

Project NVRX: Grand Theft Auto 5 ještě…

Grand Theft Auto 5 dostává grafické modifikace takřka každý měsíc. Nyní máte před sebou špičku současné tvorby - Project NVRX.

4.  11.  2017 | | 10 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Call of Duty: WWII - válka se nikdy nezmění (recenze)

Call of Duty: WWII - válka se nikdy ne…

Call of Duty se po dlouhé době opět vrací na domácí půdu, přitom se ale snaží zůstat moderní. Jak mu to vychází?

6.  11.  2017 | | 9 N/A
Městská akce Watch Dogs je na PC zdarma, stahujte!

Městská akce Watch Dogs je na PC zdarm…

Pokud jste ještě nedali prvním dílu této série šanci, nyní už nemáte žádný důvod akci nevyzkoušet.

7.  11.  2017 | | 2 N/A
Playstation trofeje začínají mít smysl, dostanete za ně kredity

Playstation trofeje začínají mít smysl…

Pokud patříte mezi lovce trofejí na konzoli Playstation, vaše snažení dost možná nabere výraznější obrysy.

6.  11.  2017 | | 10 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A