Malý Velký Třesk v roce 3001

Trochu podivný nadpis, že? Inu, začneme raději pěkně od začátku. Byl jednou jeden vesmír. A ten vesmír se jmenoval Kroth a byl plný nejrůznějších inteligentních lidiček, zvířátek, rostlinek, prostě všeho možného slizáctva. Všichni tihle obyvatelé žijí v překrásné nevědomosti o jejich vlastním vesmíru a často se díky tomu vyvinuli ve velmi podivná společenství.
Malý Velký Třesk v roce 3001
Trochu podivný nadpis, že? Inu, začneme raději pěkně od začátku. Byl jednou jeden vesmír. A ten vesmír se jmenoval Kroth a byl plný nejrůznějších inteligentních lidiček, zvířátek, rostlinek, prostě všeho možného slizáctva. Jenže tyhle zrůdičky žily všechny odděleně, každá pěkně na své planetce, která byla každá zahalena obrovským mračnem podivného vesmírného prachu. Tak se stalo, že žádná z těchto ras nedokázala, snad o tom ani nikdy vůbec nepřemýšlela, vyvinout technologii vesmírných letů či komunikace na delší vzdálenosti. Takže všichni tihle obyvatelé žijí v překrásné nevědomosti o jejich vlastním vesmíru a často se díky tomu vyvinuli ve velmi podivná společenství. Hlavní roli hrají dvě takovéto rasy - Quidariáni a Vadai´en Ceerané a hra začíná několik dní před začátkem třetího tisíciletí na planetě Therea Quan.

Právě ono třetí tisíciletí zde hraje velice důležitou roli. Oni to totiž ještě nevědí, ale v roce 3001 bude díky gigantické vesmírně-časové kolizi zničena většina obyvatel vesmíru. Přežijí pouze naše dvě známé rasy, které započnou poslední krutý boj, ze které může vyjít jako vítěz samozřejmě pouze jeden.

Two WorldsTwo Worlds

Toto je ve stručnosti vylíčený příběh hry Two Worlds (Dva světy), nového 3rd person RPG lehce promíchaného se strategií od TopWare Interactive. Tato společnost se zatím zabývala jak známo spíše strategickými hrami a tak bude Two Worlds jednou z prvních výprav do odlehlejšího žánru RPG her.

Two WorldsTwo Worlds

Hráč si v prvé řadě bude muset vybrat, za kterou ze stran rozvine ono předlouhé zamotané klubko intrik a spiknutí. Ať už si ale vybere kteroukoliv, může se těšit na rozlehlé levely, které ho "nechají přibitého k židli". Každá mise bude obsahovat primární úkol (quest) a několik subquestů (vedlejších úkolů, kterých má být v celé hře na stovky). Budete se setkávat s dalšími postavami, bojovat s nimi či je přibírat do své party (maximální počet postav ve skupině bude šest), budete získávat zkušenosti i nové zbraně.

Two WorldsTwo Worlds

Ani další slibované vlastnosti Two Worlds nezní nijak špatně: Svět, ve kterém se toto ohromující dobrodružství bude odehrávat, je založen na starověké mytologii. Magii zde nahradí tzv. "psych-abilities" - psychické schopnosti. Boj bude řešen real-timově (s tím má TopWare excelentní zkušenosti ze svých strategií).

Stručně řečeno - uvidíme. Hra Two Worlds má vyjít v létě 2001.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

dnes | | 8 N/A
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A