Malý Velký Třesk v roce 3001

Trochu podivný nadpis, že? Inu, začneme raději pěkně od začátku. Byl jednou jeden vesmír. A ten vesmír se jmenoval Kroth a byl plný nejrůznějších inteligentních lidiček, zvířátek, rostlinek, prostě všeho možného slizáctva. Všichni tihle obyvatelé žijí v překrásné nevědomosti o jejich vlastním vesmíru a často se díky tomu vyvinuli ve velmi podivná společenství.
Malý Velký Třesk v roce 3001
Trochu podivný nadpis, že? Inu, začneme raději pěkně od začátku. Byl jednou jeden vesmír. A ten vesmír se jmenoval Kroth a byl plný nejrůznějších inteligentních lidiček, zvířátek, rostlinek, prostě všeho možného slizáctva. Jenže tyhle zrůdičky žily všechny odděleně, každá pěkně na své planetce, která byla každá zahalena obrovským mračnem podivného vesmírného prachu. Tak se stalo, že žádná z těchto ras nedokázala, snad o tom ani nikdy vůbec nepřemýšlela, vyvinout technologii vesmírných letů či komunikace na delší vzdálenosti. Takže všichni tihle obyvatelé žijí v překrásné nevědomosti o jejich vlastním vesmíru a často se díky tomu vyvinuli ve velmi podivná společenství. Hlavní roli hrají dvě takovéto rasy - Quidariáni a Vadai´en Ceerané a hra začíná několik dní před začátkem třetího tisíciletí na planetě Therea Quan.

Právě ono třetí tisíciletí zde hraje velice důležitou roli. Oni to totiž ještě nevědí, ale v roce 3001 bude díky gigantické vesmírně-časové kolizi zničena většina obyvatel vesmíru. Přežijí pouze naše dvě známé rasy, které započnou poslední krutý boj, ze které může vyjít jako vítěz samozřejmě pouze jeden.

Two WorldsTwo Worlds

Toto je ve stručnosti vylíčený příběh hry Two Worlds (Dva světy), nového 3rd person RPG lehce promíchaného se strategií od TopWare Interactive. Tato společnost se zatím zabývala jak známo spíše strategickými hrami a tak bude Two Worlds jednou z prvních výprav do odlehlejšího žánru RPG her.

Two WorldsTwo Worlds

Hráč si v prvé řadě bude muset vybrat, za kterou ze stran rozvine ono předlouhé zamotané klubko intrik a spiknutí. Ať už si ale vybere kteroukoliv, může se těšit na rozlehlé levely, které ho "nechají přibitého k židli". Každá mise bude obsahovat primární úkol (quest) a několik subquestů (vedlejších úkolů, kterých má být v celé hře na stovky). Budete se setkávat s dalšími postavami, bojovat s nimi či je přibírat do své party (maximální počet postav ve skupině bude šest), budete získávat zkušenosti i nové zbraně.

Two WorldsTwo Worlds

Ani další slibované vlastnosti Two Worlds nezní nijak špatně: Svět, ve kterém se toto ohromující dobrodružství bude odehrávat, je založen na starověké mytologii. Magii zde nahradí tzv. "psych-abilities" - psychické schopnosti. Boj bude řešen real-timově (s tím má TopWare excelentní zkušenosti ze svých strategií).

Stručně řečeno - uvidíme. Hra Two Worlds má vyjít v létě 2001.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je potřeba mít hardware nové generace, říká Sony o Playstation 5

Je potřeba mít hardware nové generace,…

Společnost Sony potvrdila, že již pracuje na další generaci herního hardwaru.

10.  10.  2018 | | 24 N/A
Fotografové vyrazili do Řecka, nafotili nádherné snímky v AC Odyssey

Fotografové vyrazili do Řecka, nafotil…

Stejně jako Origins i Odyssey nabízí propracovaný fotorežim. A umělecké kousky na sebe nenechaly dlouho čekat!

8.  10.  2018 | | 7 N/A
Sony dnes startuje program odměn pro členy PS Plus

Sony dnes startuje program odměn pro č…

Ten rozšiřuje řadu výhod pro členy PS Plus o další skvělé slevy a nabídky od našich lokálních partnerů.

14.  10.  2018 |
7 tipů na bláznivé hry, které překvapí i zabaví

7 tipů na bláznivé hry, které překvapí…

Což takhle dát si oddych? Což takhle zahrát si něco trochu méně seriózního?

10.  10.  2018 | | 2 N/A
Zabíjení bezbranných hráčů ve Fallout 76 vás přijde draho

Zabíjení bezbranných hráčů ve Fallout …

Zabíjet bezbranné se ve Falloutu 76 moc nevyplatí.

10.  10.  2018 | | 5 N/A