Máme video z NFS: Most Wanted

Electronic Arts se na Tokio Game Show konečně ukázali s hratelnou ukázkou Need for Speed: Most Wanted. Již devátý díl série se vrací k základům položeným na samém začátku. K honičkám s policií, jichž jsme se dočkali ještě v pokračováních s podtitulem Hot Pursuit. Konečně tušíme, na co se v kombinaci novinek (tuning, velká plocha na volné ježdění) a tradičních postupů (policie, která nešetří nikoho a nic, včetně svých aut) můžeme těšit.

Na policejní vozy nyní narazíte i v běžných závodech, nicméně to zatím vypadá, že si vás nebudou příliš všímat. To pravé ale přichází s pursuit módem. V něm policie má jediný úkol - dostat vás za každou cenu. Pokud se vám ale daří ruce zákona unikat a nedělat při tom moc velký nepořádek, na obrazovce se vám postupně sníží jistý ukazatel. Pokud zmizí úplně, objeví se další, tentokrát ukazatel "zklidnění". Když se vám ho klidnou jízdou podaří naplnit, vyhráli jste pursuit.

  
Lamborghini Gallardo v celé kráse a dokonce i v policejní úpravě

Při závodění budete jako obvykle využívat zrychlujícího oxidu dusíku (ano, nitro), který se vám bude různými smyky a podobnými vychytávkami zase doplňovat. Novinkou je zpomalení času, jakýsi "NFS bullet time". Jeho použití je značně omezené a pravděpodobně má usnadnit vyhýbání se zbytečným kolizím. Ve vozovém parku zatím byly k dispozici auta jako Ford Mustang GT, BMW M3, Lamborghini Gallardo a Mercedes-Benz SLR McLaren a Lexus IS 300. Do finální verze hry by však měly přibýt další.

Download (in-game ukázka, 2,5 MB): Doupě

Související informace (Need for Speed: Most Wanted)
Platforma: PC, GBA, GC, NDS, PS2, PSP, Xbox, Xbox 360
Žánr: Závodní
Homepage hry:
http://www.eagames.com/official/nfs/mostwanted/us/home.jsp
Výrobce: EA Canada
Vydavatel: Electronic Arts
Datum vydání: 15. 11. 2005

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A