Manhunt nezabíjel, motivem vraždy byla loupež

Sedmnáctiletý vrah v Británii nezabíjel inspirován Manhuntem, jeho motiv byl prostší - šlo o obyčejnou loupež. Tisku to sdělil mluvčí policie. Podle něj úřady od počátku prohlašovali, že vyšetřování nepotrvdilo žádnou spojitost mezi trestným činem a hrou Manhunt, přesto to mnohá média ignorovala a rozjela kampaň za zakázání násilných her. Spousta britských obchodů pak stáhla Manhunt z prodeje.

Přesto policisté při pátrání kopii hry našli. Paradoxně se tak ale stalo v pokoji oběti, tedy čtrnáctiletého chlapce, jehož rodiče obvinili výrobce hry z podílu na tragédii. Přitom Manhunt je v Británii prodejný až od osmnácti let věku.

  

Zdroj: GameSpot

 

Váš názor Další článek: Stahujte demoverzi české adventury Gooka 2

Témata článku: , , , , , ,
Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC