Mapa světa z akce GTA 5 vytesaná do dřeva je uměleckým skvostem

Jak si zkrátit čas během karantény? Spojte něco oblíbeného a užitečného.

Během karantény se dá dělat ledacos. Někdo dohání resty, někdo se učí nové věci. A někdo umělecky tvoří. Uživatel Redditu s přezdívkou Originartwork se pochlubil svou tvorbou, konkrétně kompletní herní mapou ze světa Grand Theft Auto 5, vytesanou do dřeva.

Mapa je nejen věrně zpracovaná, ale také s maniakálním smyslem pro detail. Znázorňuje totiž spoustu detailů a maličkostí ze hry, které v konkrétních místech můžete najít včetně názvů a popisků. Ostatně se podívejte do galerie. 

Stejný tvůrce nyní podle všeho pracuje i na mapě ze hry Red Dead Redemption 2. Ta ale zabere podstatně více času, už jen kvůli velikosti a detailizaci. Pokud se vám taková tvorba líbí, můžete si skrze speciální obchod dokonce jednu z mapek pořídit domů. 

Speciál: 10 let Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V slaví deset let. GTA 5 se začalo prodávat 17. září 2013, tenkrát pro PS3 a Xbox 360. O rok později přišel port pro PS4 a Xbox One a v roce 2015 také verze pro Windows. Je to úspěšná akční hra s otevřeným světem, která se odehrává ve smyšleném současném světě inspirovaným Jižní Kalifornií a hráči se dostávají do role kriminálníků. Hra zaujala svým rozsahem, pestrostí, zábavností i vysokou úrovní grafického zpracování.

Diskuze (13) Další článek: Poplatky za Trackmanii Nations podle Ubisoftu nejsou předplatné

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,