Marek Vašut propůjčí hlas Tommymu i v remaku první Mafie

Tentokrát máme novinky ohledně dabingu remaku Mafie z oficiálních zdrojů

Tak se nám to postupně začíná kompletovat. Poté, co na svých sociálních sítích Petr Rychlý prozradil, že si zopakuje roli Paulieho i v předělávce kultovní Mafie, tady máme odhalení dabéra hlavního představitele rovnou od vývojářů. Není jím nikdo jiný než Marek Vašut, který Tommyho Angela nadaboval i v původní verzi z roku 2002.

To samozřejmě není to jediné, o čem v nejnovějším postu vývojáři mluví. Také zdůvodňují, proč nebylo možné použít původní dabing. "Jelikož Mafia: Definitive Edition je kompletní remake, vybudovali jsme v podstatě všechno od základů,“ řekl ředitel studia Hangar 13 Haden Blackman. "Do toho patří i filmové předěly, které byly přepracovány pomocí špičkové technologie motion capture a modelování výrazů. Jelikož naše filmečky zhusta využívají data z motion capture, bylo nezbytné obstarat hlasové i fyzické výkony. Hledali jsme herce, kteří nejenže zněli jako jejich role, ale navíc tak i vypadali a dokázali ji zahrát nejen v dabingu, ale i v rámci motion capture."

V případě motion capture je samozřejmě řeč hlavně o Andrewovi Bongiornovi, který v remaku ztvární Tomovu tvář i hlas v angličtině. Produkční Nicole Sandoval zmínila, že přemýšleli nad obsazením původních anglických dabérů, ale od této myšlenky upustili. Vývojáři se svojí volnou Tommyho podoby vypadají velmi spokojeni, což se dá usoudit i z toho, že se tomu věnuje zbytek jejich obsáhlého postu. Za nás je ale to nejdůležitější, že hlavního představitele bude v české verzi doprovázet hlas, bez kterého si Mafii dokáže představit jen málokdo.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 dokáže grafiku brutálně nakopnout

Je tohle GTA 6? Ne, ale nová modifikace GTA 5 doká…

Nebyl by to další měsíc bez další grafické modifikace do GTA 5. A tentokrát jde o pořádného cvalíka.

26.  7.  2020 | | 9 N/A
Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

23.  7.  2020 | | 13 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a balíček strategií

Hry zadarmo nebo se slevou: letní akce na Epicu a …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

31.  7.  2020 |
Philips PUS7304: konzolové hraní s doprovodem světýlek | Recenze

Philips PUS7304: konzolové hraní s doprovodem svět…

Kvalitní televize je dnes pomalu stejně důležitá jako herní konzole samotná. A my jsme otestovali jednu z těch nejzajímavějších.

20.  7.  2020 | | 34 N/A
Jakou konzoli si koupit: příručka pro začátečníky

Jakou konzoli si koupit: příručka pro začátečníky

Doma poslední dobou trávíme víc času, než jsme zvyklí a je tedy důležité se nějak zabavit. Logicky se nabízí hry a konzole jsou na to celkem ideální. Jakou si ale vybrat?

22.  7.  2020 | | 21 N/A