Marek Vašut propůjčí hlas Tommymu i v remaku první Mafie

Tentokrát máme novinky ohledně dabingu remaku Mafie z oficiálních zdrojů

Tak se nám to postupně začíná kompletovat. Poté, co na svých sociálních sítích Petr Rychlý prozradil, že si zopakuje roli Paulieho i v předělávce kultovní Mafie, tady máme odhalení dabéra hlavního představitele rovnou od vývojářů. Není jím nikdo jiný než Marek Vašut, který Tommyho Angela nadaboval i v původní verzi z roku 2002.

To samozřejmě není to jediné, o čem v nejnovějším postu vývojáři mluví. Také zdůvodňují, proč nebylo možné použít původní dabing. "Jelikož Mafia: Definitive Edition je kompletní remake, vybudovali jsme v podstatě všechno od základů,“ řekl ředitel studia Hangar 13 Haden Blackman. "Do toho patří i filmové předěly, které byly přepracovány pomocí špičkové technologie motion capture a modelování výrazů. Jelikož naše filmečky zhusta využívají data z motion capture, bylo nezbytné obstarat hlasové i fyzické výkony. Hledali jsme herce, kteří nejenže zněli jako jejich role, ale navíc tak i vypadali a dokázali ji zahrát nejen v dabingu, ale i v rámci motion capture."

V případě motion capture je samozřejmě řeč hlavně o Andrewovi Bongiornovi, který v remaku ztvární Tomovu tvář i hlas v angličtině. Produkční Nicole Sandoval zmínila, že přemýšleli nad obsazením původních anglických dabérů, ale od této myšlenky upustili. Vývojáři se svojí volnou Tommyho podoby vypadají velmi spokojeni, což se dá usoudit i z toho, že se tomu věnuje zbytek jejich obsáhlého postu. Za nás je ale to nejdůležitější, že hlavního představitele bude v české verzi doprovázet hlas, bez kterého si Mafii dokáže představit jen málokdo.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Temná strana eSportu: videoherní steroidy a další vylepšováky

Temná strana eSportu: videoherní steroidy a další …

Ne každý z nás má na to stát se tím nejlepším z nejlepších. Co když ale k úspěchu existuje zkratka?

10.  1.  2021 | |24 N/A
Miroslav Werner
TémaBezpečnost
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma