Mario Golf: Super Rush představil herní módy a plejádu hratelných postav

Po dlouhých letech se Mario a spousta dalších postav vrací na golfová hřiště. Co všechno si Nintendo pro hráče v Super Rush připravilo?

Vydání nového dílu Mariovy golfové série už je na dohled, a tak Nintendo v novém videu přiblížilo, co nás v Super Rush vlastně čeká. O módech už jsme něco málo slyšeli během únorového představení. Klasický režim, do kterého se najednou mohou pustit až čtyři hráči lokálně či online, je samozřejmostí. Kromě toho dojde také na avizovanou kampaň Golf Adventure. Ta bude fungovat hlavně jako tutoriál, ale má být zábavná i pro hráče, kteří se s Mariem vydali na golfové hřiště už v minulosti.

Naučíte se tak různé techniky odpalování a další principy, které z vás udělají toho nejlepšího golfistu. To všechno pak můžete zužitkovat v dalších dvou herních režimech. Speedy Golf je hodně odlehčená verze klasického módu. Hráči nemusí čekat na to, až na ně dojde řada s odpalem. Po švihnutí do míčku se za ním rozběhnete a můžete pálit znovu. Každá z postav má k tomu navíc různé schopnosti, díky kterým můžete získat výhodu nebo uškodit ostatním hráčům. Posledním módem je potom Battle Golf, což je variace na Speedy Golf odehrávající se v jedné velké aréně, ve které najdete spoustu jamek. 

Zahrát si budete moci buď za svou vlastní postavu z Golf Adventure nebo máte na výběr z 16 hratelných postav. Většinu z nich jistě budete znát.. Od klasik jako Bowser či Toad se dostalo i na Waria a Waluigiho, se kterými jsme se neviděli už pěknou řádku let. Každá z postav bude mít kromě výše zmiňovaných schopností také rozdílné statistiky.

Ve výše přiloženém traileru můžete vidět ochutnávku různých prostředí, ve kterých si zahrajeme. Kromě klasických trávníků dojde i na šílenější varianty typické pro Mariovy hry. Nechybí ani připomenutí toho, že hra bude podporovat pohybové ovládání. Na odpaliště pak budete moci vykročit už 25. června.

Váš názor Další článek: Skupina studií WB Games se rozděluje. Některé týmy budou mít nového majitele

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Lockheed Martin intenzivně vyvíjí rakety pro HIMARS s dlouhým doletem

Lockheed Martin intenzivně vyvíjí rakety pro HIMARS s dlouhým doletem

** Výrobce raketometu HIMARS svůj produkt neustále vylepšuje ** V současné době vyvíjí nový typ raket ER GLMRS ** Tyto rakety mají zásadní výhodu v prodlouženém dosahu až na zhruba 150 kilometrů

Stanislav Mihulka
ZbraněVojenství

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách