Mario Kart DS - provětrejte Maria i na Nintendu DS

Titul Mario Kart můžeme směle nazvat koruní hrou společnosti Nintendo, neboť se s ním pravidelně setkáme na všech konzolích, které tato společnost produkuje. Nový Handheld Nintendo DS samozřejmě nemůže být výjimkou, takže i zde se dočkáme titulu Mario Kart DS.

  

Jedná se o klasický závodní titul, v němž kráčí o jediné - o vítězství. Dostanete motokáru, vypravíte se na trať a soutěžíte s bandou často podstatně lépe vybavených a zkušenějších závodníků. Mnohem zajímavěji zní přítomnost jakési singleplayerové kampaně, v níž by se hráč měl postupně zlepšovat a stát se z amatérského a nezkušeného jezdce skutečným profíkem vydělávajícím miliony. Kouzlo nového Maria ale bude spočívat hlavně multiplayeru - zapojit se do něj totiž bude moct až 8 hráčů. Přidejte ještě lákavý grafický 3D kabátek a dostanete skutečně skvělý a v hráčských kruzích s nadějí očekávaný počin.

  

Datum vydání bohužel prozatím nebylo oznámeno, můžeme ale očekávat, že Mario Kart DS dorazí na pulty obchodů již velice brzy, neboť na nedávno proběhlé vývojářské konferenci GDC 2005 byl právě na tomto titulu demonstrován multiplayer prostřednictvím Wi-Fi.

  

  

Zdroj: GameSpot

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole