Mark Hamill si zopakuje svoji roli Jokera v navracející se bojovce MultiVersus

Plošinovková bojovka MultiVersus, která se inspiruje u Super Smash Bros., se na několik měsíců stáhla do pozadí a vývojáři na ní vylepšují, co se dá. Kromě mechanik a základních systémů je ale důležitá také soupiska bojovníků. Vrátí se všichni, které jste si mohli osahat během beta testu. Vedle Supermana, Shaggyho nebo Mortyho se s ostrým vydáním postaví také Joker, kterému propůjčí svůj hlas herec Mark Hamill. 

Hamill se role Jokera chopil už v minulosti v jeho animované podobě.  Poté, co zemřel Kevin Conroy, který byl dlouho známý jako hlas Batmana, se Hamill nechal slyšet, že svoji roli záporáka pověsí na hřebík. Podle zjištění dataminerů dabing pro MultiVersus nahrál už před několika lety, takže jeho rozhodnutí nejspíš stále platí. 

Zatím jsme neviděli, jak bude jeho bojový styl vypadat v praxi. Herní podoba zlotřilého klauna je ale jasně inspirovaná právě jeho podobou z animáků. Joker je zatím první nově představená postava, se kterou se od 28. května budeme moci pustit do bitevní vřavy. Kolují ale spekulace o dalších přírůstcích, mezi kterými má být například i Barbie. 

Váš názor Další článek: Jurassic World Evolution dostane další pokračování. Studio Frontier opět získalo licenci od Universalu

Témata článku: , , , , , , , , ,