Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects - nadějná bojovka plná hrdinů

Společnost Electronic Arts nemá na svědomí mnoho bojových her, o to zajímavější bude sledovat její počínání v chystané 3D bojovce Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects. Jak již z názvu vyplývá, hlavní roli zde sehraje společnost Marvel, respektive komiksoví hrdinové z tohoto nakladatelství.  

Licence, kterou se EA podařila získat, obsahuje všechny známé komiksové hrdiny. Stačí zmínit jen pár jmen z dlouhého seznamu: Spider-Man, X-Man, Captain America či kupříkladu Transformers jistojistě budou zárukou dlouhé hratelnosti. Té by na atraktivnosti měl přidat i fakt, že každá postava bude disponovat svými unikátními schopnostmi a dovednostmi. Celkově bude ve hře na dvanáct hratelných postav.

O co v Marvel Nemesis půjde, je nad slunce jasné – hlavním hráčovým úkolem bude zneškodnit ostatní protivníky a nepřijít při tom o život. Již nyní se na hru velmi těšíme, protože podle prvních informací vyniká po všech stránkách. Atraktivní licence, skvělá hratelnost, dvanáct rozdílných postav… Přidejte ještě precizní grafickou stránku a myslím, že Rise of the Imperfect pořádně provětrá hráčské peněženky. O zmíněné vizuální nádheře vás může přesvědčit i nedávno vypuštěné video, které v necelých dvou minutách představuje hlavní přednosti hry.

Trailer (12,6 MB) - stáhnout

Zdroj: Gametrailers


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce