Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects - nadějná bojovka plná hrdinů

Společnost Electronic Arts nemá na svědomí mnoho bojových her, o to zajímavější bude sledovat její počínání v chystané 3D bojovce Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects. Jak již z názvu vyplývá, hlavní roli zde sehraje společnost Marvel, respektive komiksoví hrdinové z tohoto nakladatelství.  

Licence, kterou se EA podařila získat, obsahuje všechny známé komiksové hrdiny. Stačí zmínit jen pár jmen z dlouhého seznamu: Spider-Man, X-Man, Captain America či kupříkladu Transformers jistojistě budou zárukou dlouhé hratelnosti. Té by na atraktivnosti měl přidat i fakt, že každá postava bude disponovat svými unikátními schopnostmi a dovednostmi. Celkově bude ve hře na dvanáct hratelných postav.

O co v Marvel Nemesis půjde, je nad slunce jasné – hlavním hráčovým úkolem bude zneškodnit ostatní protivníky a nepřijít při tom o život. Již nyní se na hru velmi těšíme, protože podle prvních informací vyniká po všech stránkách. Atraktivní licence, skvělá hratelnost, dvanáct rozdílných postav… Přidejte ještě precizní grafickou stránku a myslím, že Rise of the Imperfect pořádně provětrá hráčské peněženky. O zmíněné vizuální nádheře vás může přesvědčit i nedávno vypuštěné video, které v necelých dvou minutách představuje hlavní přednosti hry.

Trailer (12,6 MB) - stáhnout

Zdroj: Gametrailers

Diskuze (2) Další článek: Nintendo Revolution – představí se Revoluce už letos?

Témata článku: , , , , , , , , , , ,