Marvel’s Avengers budou epickou adventurou s možností kooperace

E3 je za rohem a na internet začínají prosakovat obligátní spekulace z očekávaných her.
Marvel’s Avengers budou epickou adventurou s možností kooperace

Herní adaptace Avengers je na cestě a konečně už i víme, že se poprvé odhalí na konferenci Square Enixu během letošní výstavy E3. Jak už to tak bývá, začínají pomalu ale jistě prosakovat různorodé detaily a informace a tento únik pramení z nedávného rozvrhu pořadatele výstavy ESA. 

Rozvrhy totiž většinou obsahují detaily a různé informace k nadcházejícím prezentacím a konferencím a v případě panelu Square Enix se nám odhalilo více, než pravděpodobně vydavatel plánoval. V popisu je totiž uveden nejen oficiální název, který zní Marvel's Avengers, ale také první šťavnaté detaily.

82rbda9myb131.jpg

Mělo by jít o akční adventuru s epickou příběhovou kampaní, která bude hratelná jak klasicky v singleplayeru, tak v kooperaci až s dalšími čtyřmi hráči. Ti si budou moci vybrat své oblíbené postavy, upravovat je, vylepšovat jejich schopnosti a společně bojovat proti neustále se rozrůstajícímu zlu. 

Herní projekt Avengers se odhalí na letošní E3, potvrdil Marvel

Herní projekt Avengers se odhalí na letošní E3, potvrdil Marvel

Prozatím to tak vypadá, že by mohlo jít o hru stylem velmi podobnou titulům The Division či Destiny, což nemusí být nutně na škodu. Popis byl ze stránek samozřejmě ihned stažen, internet ale nespí. O tom, jak to celé bude vypadat se ostatně dozvíme už na konferenci Square Enix.

Nejnovější komentáře