Marvel’s Avengers odstraňují kontroverzní nakupování XP boostů z obchodu

Na konec hry se budete muset dočkat konvenčním způsobem.

Marvel's Avengers po svém vydání čelilo celé řadě problémů, tím zdaleka největším však byla možnost využít reálné peníze k nákupu XP boostů, které patřičně urychlily postup hrou a cestu k lepšímu vybavení, což se spoustě fanoušků nelíbilo. 

Crystal Dynamics nyní konečně po četném nářku hráčů zcela odstranili tuto možnost a všichni tak budou muset procházet příběhem i online porcí konvenčním způsobem - hrát hru. Společnost tento krok také vysvětlila na Twitteru:

"Omlouvám se, že jsme nereagovali dříve na vaše znepokojení z přidaných XP boostů v herním obchodě. Přidali jsme je do hry jako jednu z možností pro rozrůstající se základnu hráčů a rozhodně jsme je nebrali jako pay-to-win prvek, jelikož nenabízí žádnou přímou výhodu v online hře."

Do hry se prozatím pravidelně přidává obsah včetně nových příběhových dodatků, nových hrdinů a výzev. Na cestě je i exkluzivní Spider-Man pro Playstation.

Váš názor Další článek: Recenze hry Forza Horizon 5. Bienvenido a México

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách