Avengers se chystají po nedávném streamu připomenout hned dvojitou dávkou novinek.
Dlouhou dobu jsme o herních Avengers moc nevěděli, přednedávnem jsme se však dočkali pořádně hlubokého pohledu skrze War Table stream a vypadá to, že tvůrci v tom chtějí pokračovat. Oznámili totiž nejen betatest, ale také další díl streamu.
Tak především, jako první se do betatestu budou moci podívat majitelé předobjednávek, a to už 7. srpna letošního roku. O týden později, tedy 14. srpna bude moci naskočit kdokoliv, kdo vlastní PS4, na PC a Xboxu však pouze ti, kdo si titul předobjednali (jedná se o jednu z dohod mezi Sony a vývojáři). Nakonec 21. srpna budou moci na rozjetý vlak naskočit úplně všichni bez rozdílu.

Abychom všichni věděli, co všechno si budeme moci v betě vychutnat, pořádají tvůrci další War Tablet stream. Ten poběží 29. července od 19:00 hodin našeho času a soustředí se právě na obsah betatestu.
Marvel's Avengers vychází 4. září letošního roku na PC, PS4 a Xbox One. Později také na PS5 a Xbox Series X.