Marvel's Spider-Man Remastered: ray tracing, nová tvář Petera a další

Společnost Sony v jejím nejčerstvějším oznámení poskytla další podrobnosti k chystané remasterované verzi Marvel’s Spider-Man.
Marvel

Podle slov samotného Sony bude Miles Morales „úplná předělávka pro novou generaci". Nové úkoly, nové technologie, aktualizace a tři nové obleky. Zkrátka, tak trochu jiná hra.

Vývojáři z Insomniacu graficky zaktualizovali celý herní svět původní hry. Vizuálně vylepšili objekty a dotáhli odrazy stínu a paprsků do naprosté dokonalosti, nechybí ani ray tracing. Díky tomu se můžeme těšit na uvěřitelnější odrazy v oknech, stejně jako na novou oblohu a počasí.

Uložené pozice z PS4 verze Spider-Mana nebudou na PS5 k dispozici

Uložené pozice z PS4 verze Spider-Mana nebudou na PS5 k dispozici

Těm z nás, komu zaleží na vysoké snímkové frekvenci udělá radost Perfomance režim. Ten zajistí stabilních 60fps a takřka okamžité načítání. Hru také obohatí prostorové 3D audio, které si vychutnáme na kompatibilních sluchátkách, stejně jako haptická odezva a jiné vymoženosti nového ovladače.

Postavám ve hře byla vylepšena pleť, oči, a dokonce i zuby. To vše díky věrnějším shaderům, které dokáží jednotlivě vykreslovat třeba prameny vlasů. Peter Parker navíc dostal úplně novou tvář. To je jedna z těch větších změň a vývojové studio Insomniac uvedlo, že důvodem byla lepší a věrnější podoba obličeje herce Petera Parkera.

Marvel's Spider-Man Remastered se nebude samostatně prodávat. Jediná možnost, jak ho získat je pořídit si Miles Morales v Ultimátní Edici. Toto vydání bude obsahovat kód pro vyzvednutí remasterované hry. Pokud jste již vlastníky hry na PS4, budete mít možnost zdarma upgradovat na PS5. V nabídce hry pak najdete nabídku pro stažení Marvel's Spider-Man: Remastered.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales vychází 12. listopadu.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A