Masivně vylepšený Cyberpunk 2077 vychází už příští týden. Tady jsou všechny novinky

První a zároveň poslední DLC pro Cyberpunk 2077 sice vychází až 26. září, jím doprovázená velká aktualizace původní hry však dorazí o pět dní dříve. Tzv. Update 2.0, který bude dostupný zdarma pro majitele hry na PC, PS5 a Xbox Series S|X, půjde stáhnout již 21. září.

Vývojáři z CD Projektu Red přepracovali celý strom schopností a perků, mění se i systém cyberware augmentací. Přibudou automobilové honičky a boje přímo za jízdy. Zlepšit se má umělá inteligence nepřátel a kompletně se předělal policejní systém. Tvůrci upravili také sbírané předměty a výrobu nových. Hra též dostane nové uživatelské rozhraní a rádiové stanice.

Kdo se do hry vrátí nebo se do ní ponoří úplně poprvé, může s pětidenním předstihem před vydáním Phantom Liberty pomalu vylepšovat postavu V, aby pak přežila v nově otevřené nebezpečné čtvrti Dogtown.

S placeným DLC ale dorazí i nový příběh doprovázený novými postavami, úkoly a jiným obsahem. Strom schopností se rozšíří o nové prvky Relic a maximální úroveň postavy se zvýší z 50 na 60. Ve hře se pak objeví dalších více než 100 předmětů (zbraně, auta, oblečení, cyberware), raketomety přimontované na autech a nové úkoly spojené s auty a výsadky beden.

Váš názor Další článek: Které GTA je to úplně nejlepší? Seřadili jsme všechny díly

Témata článku: , ,