Mass Effect není mrtvý, slibuje Bioware. Dalšího dílu se možná dočkáme

BioWare opět připomíná, že fanoušci Mass Effectu ještě nemusejí smutnit. Po Anthem a novém Dragon Age je dost možná čeká pokračování oblíbené série.
Mass Effect není mrtvý, slibuje Bioware. Dalšího dílu se možná dočkáme

BioWare opět ujišťuje fanoušky, že Mass Effect rozhodně nechystá poslat do důchodu. Naopak s ním má zřejmě ještě velké plány. Poslední přírůstek do série zatím přišel v roce 2017, kdy vyšel nepříliš vydařený Mass Effect: Andromeda. Po něm se začalo spekulovat, co se sérií bude dále. 

Další díly Dragon Age a Mass Effectu se budou silně inspirovat Anthem

Další díly Dragon Age a Mass Effectu se budou silně inspirovat Anthem

Výkonný producent Andromedy Mark Darrah teď řekl, že ve světě Mass Effectu ještě stále existuje spousta příběhů, které mohou být odvyprávěny. Zatím to ale vypadá, že momentálně ve vývoji pokračování Mass Effectu není. 

"Rozhodně jsme s Mass Effectem ještě neskončili. Stále ještě existuje množství příběhů, které můžeme vyprávět. Můžeme použít linky, které jsme odložili při tvorbě Andromedy nebo Mass Effectu 3. Je tu prostě spousta možností, kam se vydat," řekl Darrah. 

Nový Dragon Age je na cestě, láká na něj krátký teaser

Nový Dragon Age je na cestě, láká na něj krátký teaser

Mass Effect: Andromeda v roce 2017 sklidil kritiku ze strany novinářů i hráčů a jako dlouhodobý projekt nedosáhl na velká očekávání. Podle spekulací ale hra, na kterou BioWare lákalo už od roku 2012, vznikla kvůli několikanásobnému restartování projektu za pouhých osmnáct měsíců. 

Momentálně má BioWare plné ruce práce s novým Dragon Age. Potom bychom se ale mohli dočkat návratu Mass Effectu ve vší parádě. Dali byste sci-fi sérii ještě šanci?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma