Mass Effect se objeví i na iPhonu

Když jsme se dočkali oficiálního ohlášení druhého Mass Effectu, CEO Electronic Arts, John Riccitiello, prozradil, že hra bude multiplatformní. Asi nikdo však nečekal, že se tohle povedené akční RPG podívá i na iPhone. Jednu z nejúspěšnějších platforem poslední doby, avšak zároveň i jednu z nejméně oblíbených mezi "obyčejnými" hráči.

1.jpg

iPhone verze hry přitom bude rozšířena o podtitul Jacob's Story, přičemž poslouží jako prolog k chystanému "plnohodnotnému" pokračování. Jak už název napovídá, děj titulu bude sledovat příběh upraveného super-vojáka, Jacoba Taylora, s nímž ... ehm ... budete něco dělat. Co konrkétně ovšem netušíme.

2.jpg

Své však napoví skutečnost, že by Jacob's Story mělo upustit od RPG žánru, a představí se nám tak coby čistokrevná střílečka, na niž budeme nahlížet z ptačí perspektivy (viz. obrázek). Trvanlivost je uváděna okolo dvou hodin, za což vám App Store strhne z konta necelé tři dolary. Kdy tak učiní u prvního zákazníka je ale prozatím ve hvězdách.

Zdroj: Joystiq


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A