Máte Zaklínače 3 na konzoli? Teď můžete získat zdarma i PC verzi, ale pospěšte si

CD Projekt chce nahnat lidi do nové aplikace GOG Galaxy 2.0. Hráči v ní zdarma získají Zaklínače 3, pokud jej mají koupeného jinde.

CD Projekt spustil sympatickou kampaň lákající k přechodu na jeho novou aplikaci GOG Galaxy 2.0. Nový spouštěč her (zatím stále v betaverzi) vám dovolí na jednom místě sledovat aktivity nejen z her koupený na GOGu, ale také z jiných platforem pro PC. A dokonce i z konzolí. S tím se pojí také aktuální akce. Pokud jste si koupili Zaklínače 3 v některém z digitálních obchodů třetích stran, můžete získat verzi pro GOG zcela zdarma.

Zaklínač 3 se v loňském roce prodával stejně dobře jako při vydání

Zaklínač 3 se v loňském roce prodával stejně dobře jako při vydání

Akce platí do zítřka (23. června 2020) do 13:00. Do té doby se musíte zaregistrovat či přihlásit na GOG Galaxy 2.0 a v nastavení připojit účet z ostatních platforem. Zaklínač 3 vyšel na Steamu, Origin a Epic Games Storu, takže po přihlášení k tamním účtům získáte verzi hry bez DRM (jak je u GOGu zvykem). A majitelé konzolí PS4 a Xbox One zase po přidání PSN či Xbox Live dostanou bezplatnou kopii, kdyby si hru někdy chtěli zahrát na PC. Mimo jsou majitelé Switche, účet Nintenda do Galaxy 2.0 přidat nejde.

Akce má několik podmínek. Nárok máte jen na jednu bezplatnou kopii (nezískáte klíč navíc, pokud již Zaklínače 3 máte na více platformách). A podle edice vlastněné hry získáte i kopii. Máte koupenou původní základní hru a DLC zvlášť, dostanete na GOGu jen Divoký hon. Kdo ale zakoupil edici Game of the Year, získá GOTY i na GOGu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 7 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |