Matka podváděla pro peníze na PS2

Nejen informacemi ze herního světa je živ člověk, a proto tu dnes máme jednu novinku ze skutečného života. I když se herního světa též trochu týká. V regionu Shropshire ve střední Anglii se našla žena, která kvůli synovi zašla až za hranice zákona. Bridget Marie Taylorová předstírala, že je učitelkou a vymyslela si srdceryvnou historku o malé holčičce, kterou srazilo auto a už nikdy nebude chodit. Z důvodu prevence tedy požádala veřejnost o peníze na novou kameru monitorující rychlost projíždějících vozidel. Sama pak ještě tvrdila, že je vdaná za policistu a její dítě umřelo na rakovinu.

Ovšem jak se ukázalo, Taylorová je nezaměstnaná žena na podpoře, která mámila peníze z lidí, jen aby mohla koupit PS2 pro svého syna. Na všechno se však přišlo a žena byla odsouzená k šesti měsícům veřejně prospěšných prací a k zaplacení pokuty ve výši 43 liber. Ukázalo se, že tento podvod nebyl jediný, který žena spáchala. Více si můžete přečíst na novinovém serveru ShropshireStar.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |19 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Steamu a Black Friday

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní slevy na Stea…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2020 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce