Matka podváděla pro peníze na PS2

Nejen informacemi ze herního světa je živ člověk, a proto tu dnes máme jednu novinku ze skutečného života. I když se herního světa též trochu týká. V regionu Shropshire ve střední Anglii se našla žena, která kvůli synovi zašla až za hranice zákona. Bridget Marie Taylorová předstírala, že je učitelkou a vymyslela si srdceryvnou historku o malé holčičce, kterou srazilo auto a už nikdy nebude chodit. Z důvodu prevence tedy požádala veřejnost o peníze na novou kameru monitorující rychlost projíždějících vozidel. Sama pak ještě tvrdila, že je vdaná za policistu a její dítě umřelo na rakovinu.

Ovšem jak se ukázalo, Taylorová je nezaměstnaná žena na podpoře, která mámila peníze z lidí, jen aby mohla koupit PS2 pro svého syna. Na všechno se však přišlo a žena byla odsouzená k šesti měsícům veřejně prospěšných prací a k zaplacení pokuty ve výši 43 liber. Ukázalo se, že tento podvod nebyl jediný, který žena spáchala. Více si můžete přečíst na novinovém serveru ShropshireStar.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A