Matrix Online: V USA spuštěno, kdy se dočkáme u nás?

Nedávno jsme vás informovali o tom, že se očekávaná online akce ze světa Matrixu jménem Matrix Online spustí již 22. března. Kupodivu dnes bylo virtuální dobrodružství skutečně zahájeno a i když si prozatím užívají pouze v USA, dobrou zprávu máme i pro Evropany: konečně totiž víme, kdy hra dorazí na "starý kontinent".

  

Původní datum vydání, tedy "konec dubna", je dnes již minulostí - 8. duben je pro fanoušky filmové trilogie z pera bratří Wachovských tím klíčovým datem. Právě v tento den dojde ke spuštění Matrix Online i v Evropě. A o čem hra samotná pojednává? Vesměs jde o klasickou onlinovku, jen s tou výsadou, že nabídne unikátní - na venek spokojený - svět plný agentů a řadových občanů. Matrix je ale označení pro "skutečný" svět, který však pod pokličkou skrývá mnoho nemilých překvapení, jimž samo sebou budete muset čelit. O zábavu tedy bude postaráno na stovky hodin. Do osmého dubna to je ale ještě 17 dní, zatím sledujte bílého králíka!

Zdroj: Homepage

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole