Matrix: Path of Neo - od autorů Enter the Matrix

Shiny, jako by neměli dost Matrixu po značném neúspěchu s Enter the Matrix (nemluvíme tu však o komerčním neúspěchu), se opět pouští na velice tenký led s Matrix: Path of Neo. Opět se bude jednat od 3rd person akci, ovšem na rozdíl od zmiňovaného Enter the Matrix se v připravovaném Path of Neo přímo ztotožníme s hlavním protagonistou všech tří dílů Matrixu. Shiny tentokrát jdou více do hloubky a s využitím podpory od samotných Wachovských a se silnou licencí v rukávu zakomponují do své nové hry události z celé filmové trilogie, navíc s odkazy na animovaný Animatrix.


Jak už bylo řečeno, licence stojí při autorech a jak se zdá, Shiny ji dokáží využít beze zbytků. Můžeme se proto těšit na zbrusu nové zakončení celé ságy (schválené bratry Wachovskými), animované filmečky a vystřižené scény z filmu, kde pochopitelně nebudou chybět opravdoví herci jako Keanu Reeves, Lawrence Fishburne a další. Stejné hvězdné obsazení platí i pro dabing herních postav. Path of Neo také zůstává věrný svým předlohám i ve stylu akce, kdy budete schopni nejen běhat po zdech, skákat do závratných výšin ale i uhýbat kulkám a v případě nouze je zastavovat přímo ve vzduchu. Dynamika bojů bude také velmi podobná Enter the Matrix; k likvidaci protivníků budete používat nejen palné zbraně ale i své nohy a ruce.

 

Matrix: Path of Neo si zahrajeme napříč třemi herními systémy Xbox, PS2 a PC již tuto zimu. Držme palce ať se to Shiny tentokrát podaří lépe!

Zdroj: Gamespot, 3Dgamers

Váš názor Další článek: Na The Roots a El Matador si ještě počkáme

Témata článku: , , , , , ,