Max Payne míří na filmová plátna

Kdo by neznal osudy sympatického policajta Maxe Payna ze stejnojmenné hry, který se zapletl s drogovou mafii, jež mu zabila dceru i ženu. Ovšem co čert nechtěl, ze zabití byl nakonec obviněn on, a tak musel utéct policii a pod rouškou ilegality dokázat svou nevinu. Hra samotná nevynikala jen co do propracovaného příběhu, ale prakticky po všech stránkách - vynikající kamerou počínaje a parádní grafikou konče. Není tedy divu, že přišlo pokračování, které slavilo snad ještě větší úspěchy... A s podivem není ani to, že se v brzké době dočkáme i filmu, který by se rovněž měl zabývat spletitými osudy (bývalého) newyorského policisty.

Max Payne 2 Max Payne 2 Max Payne 2
Herní Max Payne patří mezi to nejlepší v akčním žánru, snad bude podobná i filmová verze

Nemusíte se ovšem bát toho, že práva na zfilmování Maxe Payna získal producentský ďábel Uwe Boll, který už dokázal pokazit pověst hned několika filmovým adaptacím známých her. Práva totiž vlastní zahraniční studio 20th Century Fox, jež je zárukou jisté kvality. O filmu samotném se ale bohužel prakticky nic neví, snad jen to, že producenty jsou Scott Fay a Julie Yorn.

Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Ještě je velmi brzy na to, vynášet nějaké unáhlené záběry; vždyť ještě nebyla napsána ani řádka scénáře.

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma