Medal of Honor: Airbone s džípem

Očekávané pokračování akční série Medal of Honor, které ponese podtitul Airbone, se připomíná novým obrázkem. Ten ukazuje jeden z dopravních prostředků, na něž budeme moct po čas hraní narazit - džíp.

Z názvu je patrné, že hráč se zhostí role výsadkáře. Co to znamená? Každá z misí bude začínat letem nad nepřátelským území, přičemž jakmile dostane celá skupina vojáků signál, musí z letadla seskočit. Je zajímavé, že začátek každé operace bude začínat symbolicky v letadle, kde se mimo jiné před seskokem půjde volně pohybovat a sledovat tím pádem celé okolí. Jakmile ale z letadla vyskočíte, je vše jen a pouze na vás. Oproti jiným hrám budete mít možnost dopadnou kamkoliv na mapě. Ano, žádné naskriptované sekvence a předem určené místo dopadu. Padák půjde ovládat, a vše tak záleží jen na uvážení hráče. Je libo zatravněná louka v okolí temných lesů, nebo raději střecha nějaké budovy, ze které půjde odstřelovat nepřátele sniperem? Vše bude záležet jen a pouze na vás a nutno dodat, že to rozhodně nezní špatně. (více o hře v našem preview)

Související informace (Medal of Honor 3: Airbone):
Platforma: PC, Xbox, PS2, Xbox 360, PS3
Žánr: Akční
Výrobce: EA
Vydavatel: EA
Datum vydání: Zima 2006

Zdroj: Gamekult

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |