Medvěd Wrr potřebuje vaši pomoc při záchraně knížního světa

Jméno medvěda Wrr není mezi hráči deskových her neznámé - sympatický chlupáč se totiž vloni uvedl na trh svižnou karetkou pro děti. Tentokrát se však medvěd opět vrací na stránky knih, kde musí překazit plány zlořádným pirátům.
Medvěd Wrr potřebuje vaši pomoc při záchraně knížního světa

Skoro by se dalo říct, že Medvěd Wrr je na HitHitu jako doma. V roce 2017 se na této crowdfoundingové platformě objevila kampaň na knihu Medvěd Wrr: Po přečtení zavřít! Michal Široký a Jaromír Štejnar tehdy vybrali více než 350 000 (z požadovaných 100 000) korun a jejich kniha tak mohla zamířit do tiskárny. O dva roky později zkusil medvěd Wrr prorazit také na poli karetních her – a opět na HitHitu. Ve hře na motivy knihy museli hráči pomoct medvědovi Wrr zabránit ničemným pirátům, aby zničili celý knižní svět. Tentokrát se černému medvídkovi podařilo vybrat téměř čtvrt milionu. Díky tomu mohl autor hry Michal Ekrt do hry zakomponovat také zjednodušenou variantu pro mladší děti (3+ let).

Nyní se jméno medvěda Wrr objevuje na HitHitu potřetí. Tentokrát se autoři na své fanoušky obrací s pomocí s financováním vydání druhého dílu jejich knihy s podtitulem Medvěd Wrr: Zachraň knižní svět. Hlavní hrdina bude mít v novém příběhu opravdu spoustu práce – zlí piráti zase nadělali spoustu neplechy. Zmocnili se totiž stroje na výrobu knih a zpřeházeli všechny knižní příběhy. Na medvědovi Wrr tak bude dát všechno zase do pořádku, než se knihy dostanou na pulty obchodů.

wrr2.pngwrr3.pngwrr4.png

HitHitová kampaň má na svém kontě v současné době necelých 150 000 z celkové částky 200 000, končit přitom bude až za více než měsíc. Mezi odměnami potom najdete mimo jiné i první díl Medvěda Wrr a také karetní hru, takže pokud vás toto universum zatím minulo, máte příležitost, jak to napravit.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |