Metal Gear jako onlinovka?

Hideo Kojima opět ve středu pozornosti. Tentokrát na serveru IGN, pro nějž exkluzivně potvrdil možnost vydání titulu Metal Gear Solid Online.

  

Multiplayer pro Metal Gear Solid 3 je prý už ve vývoji a Kojima na něm chce otestovat, jak hráči přivítají skutečnost, že v akci nebude Solid Snake sám. V případě kladné odezvy by prý do několika let mohl přijít samostatný titul, zaměřený čistě na online akci. Zajímavé je, že se Kojima k otázce, pro jaké platformy by Metal Gear Solid Online eventuelně vytvořil, vyjádřil i o Xboxu 360. Online titul v hlavní roli se Solidem Snakem by tak nemusel být určený pouze pro PS3 a dokonce jsou v naději i PC hráči. Co je na tom zajímavého? Jak jsme vás nedávno informovali, čtvrtý díl v sérii bude určen výhradně pro PS3.

Zdroj: IGN


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |