Metal Gear Solid 3: Snake Eater v Evropě

Na televizní rozhraní PAL se do Evropy pomaličku dostává mírně odlišná verze hry Metal Gear Solid 3: Snake Easter. Oproti americké a japonské verzi bude obsahovat některé doposud neviděné prvky.

"V PALové verzi hry Metal Gear Solid 3: Snake Eater vás tak čeká například nový „DUEL MODE“, v němž si hráči budou moci projít souboje s bossy a plně si vychutnat různorodost nepřátel, jimž musí Snake ve hře čelit. V „DEMO THEATRE“ si zase budete moci po pořádku pustit zdejší úchvatné animované sekvence a užít si mnoho dramatických zvratů herního příběhu.
Kojima chystá pro PALovou verzi hry Metal Gear Solid 3: Snake Eater i další exkluzivní prvky, podrobnosti o nich budou uveřejněny ještě před uvedením hry na trh."

Metal Gear Solid 3: Snake Easter vyjde v Evropě na PlayStation 2 v březnu 2005, u nás pak pod hlavičkou CD Projektu.

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |