Metro Exodus: Complete Edition si na nových konzolích zahrajete v červnu

Nové metro míří na next-gen a my už známe datum vydání.

Nejnovější post-apokalyptické dobrodružství Metro Exodus si můžete v graficky nejlepší podobě užít především na PC, nyní ale konečně míří vylepšená verze hry také na PS5 a Xbox Series X/S a zahrajete si 18. června letošního roku. 

Metro Exodus Complete Edition Beauty shot.jpg

Kompletní edice nabídne 4K rozlišení, 60 snímků za vteřinu, ray tracing a pár dalších inovací v nastavení, abyste si zážitek přizpůsobili obrazu svému. Na PS5 hra také využije vychytávek ovladače DualSense. 

Pro majitele původní verze hry bude aktualizace na vylepšenou zcela zdarma.

Diskuze (1) Další článek: Ubisoft rozšiřuje svět The Division o nové hry i film, nechybí F2P titul

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách