Microsoft Flight Simulator 2024 vyjde 19. listopadu. Podívejte se na dechberoucí upoutávky

V neděli 9. června proběhla Xbox Games Showcase 2024 - každoroční událost, během které jsou prezentovány nové a připravované hry nejen pro platformy Xbox, včetně exkluzivních titulů od partnerů a nezávislých vývojářů. Přehled hlavních novinek najdete v našem souhrnném článku. Tady se budeme věnovat hře Microsoft Flight Simulator 2024, kterou pro Microsoft vyvíjí francouzské vývojářské studio Asobo. Nová verze realistického leteckého simulátoru, který získal uznání za svou úroveň detailů, realistické prostředí a pokročilou simulaci letu, vyjde 19. listopadu 2024 na PC a Xbox Series S|X. V den vydání bude součástí Game Passu.

Co přinese MS Flight Simulator 2024?

Hra bude obsahovat celou řadu nových letadel. Zalétat si bude možné také v horkovzdušných balónech či se vzducholodí. Přibydou nové zajímavé a napínavé mise, jako je například hašení lesního požáru z letadla či zapojení do pátracího nebo záchranného týmu s leteckou ambulancí.

Asobo chystá pro novou verzi Microsoft Flight Simulatoru různá rozšíření, jako jsou letecké závody ve stylu Red Bull Air Race, seskoky padákem či luxusní přepravní služby pro VIP osoby, které poskytují vysokou úroveň pohodlí, soukromí a flexibility.

Pište si do diářů: 19. listopadu

Ve hře bude možné létat s letadly nesoucími reklamní transparenty, práškovat zemědělské plodiny a pomáhat při stavbě stožárů vysokého napětí. K dalším úkolům bude patřit doprava nákladů pomocí vrtulníku, přeprava nadrozměrných objektů letadlem Airbusu Beluga či vědecký výzkum hurikánů.

Nová verze Microsoft Flight Simulatoru 2024 bude od 19. listopadu dostupná pro konzole Xbox řady S, X a pro počítače s operačními systémy Windows 10 a Windows 11. Ze záběrů ve zveřejněných upoutávkách je evidentní, že rozhodně bude na co se těšit!

Diskuze (9) Další článek: Hráli jsme Gray Zone Warfare. Česká military akce má obrovský potenciál, ale potřebuje vychytat problémy

Témata článku: , , , , , , , ,