Microsoft Flight Simulator dovolí prodej modifikací přímo ve hře

Microsoft Flight Simulator bude vybaven vestavěným obchodem, v němž budou moct schválení partneři prodávat svůj obsah hráčům.

Abyste mohli být zařazení do partnerského programu, který je nutný k prodávání v herním Marketplace, musíte si napřed vyřídit žádost o přihlášení. Pakliže vás schválí, už vám nebrání nic v prodávání svých výtvorů přímo ve hře. Veškeré příchozí platby se vyřizují automaticky na základě vašeho platebního profilu.

Marketplace umožňuje hráčům nakupovat herní obsah, aniž by museli opustit simulátor, což má za následek výrazné snížení času, který je nutný pro dokončení nákupu. Marketplace bude fungovat podle Agency modelu, což znamená, že vy jako tvůrce obsahu si nastavíte podle sebe cenu, jakou váš výtvor bude mít. Stát se naším partnerem nijak nemění vaše právo prodávat svůj obsah na svých vlastním webových stránkách a jiných obchodech. Stejně jako u FSX můžete i nadále prodávat svá díla libovolně mimo náš Marketplace. Když se stanete partnerem Microsoft Flight Simulátoru, tak se vám pouze odemkne další kanál pro vaše prodeje," píše se v prohlášení.

Zaujalo vás to? Podat přihlášku můžete TADY. Microsoft Flight Simulator vychází na PC 18. srpna. Verze pro Xbox One zatím nemá datum vydání. 

Váš názor Další článek: Blížící se start předobjednávek PlayStationu 5 nám Sony včas oznámí

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,