Microsoft si věří, do Vánoc chce prodat 3 miliony Xbox 2

Po tom, co společnost Microsoft oznámila, že oficiální představení Xboxu 2 bude celosvětově vysíláno stanicí MTV, dnes na světlo světa vypluly čerstvé informace o konzoli samotné. Opět nejde o nic, co by vás posadilo na zadek, ale zprávy to jsou rozhodně zajímavé; Microsoft hýří seběvědomím a s pokračováním Xboxu chce udělat mnohem větší díru do světa, než se svou první konzolí. Z čeho tak usuzuji? Microsoft hodlá v první fázi prodeje na pulty obchodů vypustit rovné tři miliony kusů, což je v porovnání s aktuálními konzolovými novinkami skutečně hodně. Pro srovnání: Nintenda DS se prozatím prodalo 1,8 milionu kusů a Sony PSP 1,09 milionu.

  

Plánovaná cena rovněž nevypadá vůbec špatně. Koncová částka by se měla pohybovat mezi 249 a 299 dolary, což je na začátek více než dobré. Vzhledem k nedávno zveřejněnému seznamu vývojářů můžeme očekávat uvedení Xboxu 2 na trh již relativně brzy, konkrétně se prozatím hovoří o říjnu. Jako vždy ale teprve čas ukáže, zda jde pouze o nadsazená slova ze strany Microsoftu, nebo o příchod skutečné revoluce. Přihlédneme-li ale k tomu, že Microsoft chce ony 3 miliony prodat do Vánoc, tak je správná spíše první jmenovaná možnost... 

Zdroj: GameSpot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole