Microsoft získal další perlu: Spectral Force 3

Japonská společnost Idea Factory oficiálně oznámila třetí díl série Spectral Force. Novinka s podtitulem Innocent Rage se na trh dostane během dubna 2006, a to pouze ve verzi pro Xbox 360.

V domovském Japonsku se předchozí dva díly Spectral Force těšily velké popularitě. Hráči si pochvalovali zajímavý a popracovaný příběh, mnoho herní postav a také zajímavé žánrové zařazení – hra byla napůl RPG, napůl strategií. Přesně to samé má nabídnout také třetí díl, jen s tím rozdílem, že se zastaralou 2D grafiku doplní moderní třetí rozměr.

Martin Demiger komentuje: Na předchozích slovech by nebylo nic zajímavého. Klasické pokračování, řeknete si. Jenže není tomu tak. Spectral Force byla v minulosti série určená výhradně pro konzole z dílen Sony. Je proto překvapením, že třetí díl vyjde exkluzivně pro Xbox 360, a PS3/PS2 tak přijdou zkrátka. Pro všechny příznivce Spectral Force existuje pouze jediná možnost: pořídit si konzoli od Microsoftu. Ukázkový příklad dobré taktiky, kterak naučit Japonce hrát i na nejaponských zařízeních… 

Zdroj: Fragland


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A