Midnight Club 3 - vyzyvatel NFS Underground 2

Série Midnight club slaví obrovský úspěch na všech platformách, a zaslouženě vydělává svým chlebodárcům z Rockstar Games nemalé peníze. Není proto divu, že po úspěšném prvním a druhém díle zakládají triumvirát v podobě třetího pokračování. Tentokrát však Rockstar pojedou na ostří nože s konkurenčním NFS Underground 2, který přilákal masy svým vypilovaným arkádovým stylem jízdy a hlavně vychytaným tuningem vozů. S Midnight Club 3 se Rockstar budou snažit sesadit dosavadního krále akčních závodů na konzolích a prosadit tak svůj "styl jízdy".

  

Začněme hned pikantním oznámením, že se Rockstar speciálně pro tento projekt spolčili s magazínem DUB, který je v zahraničí spolehlivou sondou do moderního automobilového světa. Touto spoluprací by autoři měli dosáhnout dosud nevídaného stupně realističnosti co se tuningu vašich vozů/motorek týče. V Midnight Club 3 se posadíme za volant bezmála třiceti vozidel, a to včetně motorek známých z minulých dílů, klasických sedanů, high-endových strojů atd. Vozový park by měl být sestavený ze samých skvělých kusů, jež potěší i ty největší automobilové fetišisty. Navíc, jak už bylo nakousnuto v úvodu, budeme mít možnost ověsit svého rychlého "miláška" tucty pochromovaného, lesklého a svítícího plechu, takže i srdce českého tuningáře (alias embéčkáře) jistě zaplesá. 

  

Jak už je v Midnight Club zvykem, budeme závodit v obrovských městských oblastech, konkrétně v Atlantě, Detroitu a San Diegu, opět kryti rouškou tmy. Vedle klasického single závodění je připraven i adrenalinový boj s osmi dalšími hráči online. Midnight Club 3: DUB edition vychází pro PS2 v zahraničí v březnu, navíc s hip-hopovým soundtrackem na CD.

Zdroj: Gamershell


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole