Milionář se chystá uspořádat vlastní battle royale, sto lidí se utká o pořádný balík

Bohatého fanouška battle royale zřejmě již omrzelo sledování herních streamů a rozhodl se upořádat si skutečnou bitvu o status posledního přeživšího.
Milionář se chystá uspořádat vlastní battle royale, sto lidí se utká o pořádný balík

Milionář, jehož jméno zatím neznáme se snaží koupit na serveru HushHush ostrov, na kterém by mohl uspořádat skutečný souboj battle royale, v němž by účastníci soupeřili, dokud by nezbyl jenom jeden. Znuděný zbohatlík se rozhodl do hry dát rovných sto tisíc liber, což dělá asi tři miliony korun. Dalších pětačtyřicet tisíc liber potom plánuje investovat do člověka, který se postará o celou přípravu soutěže. 

Mistrovství světa ve Fortnite rozdá odměny až ve výši 100 milionů dolarů

Mistrovství světa ve Fortnite rozdá odměny až ve výši 100 milionů dolarů

Celé hry se má účastnit sto hráčů, kteří si to rozdají ve tři dny trvajícím souboji o přežití. Každý den budou boje trvat dvanáct hodin. Zbytek dne potom budou moci soutěžící odpočívat a dostanou k dispozici jídlo i zdravotní personál. Samozřejmě nejde o přežití doslova. Ve skutečnosti je toto battle royale airosftovým utkáním, ve kterém budou hráči mít na sobě speciální oblečení s vysokou citlivostí senzorů. Přece jenom půjde o pořádný balík peněz a na férovost hráčů se asi nebude stoprocentně spoléhat. Lákala by vás podobná příležitost?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A