Milionář se chystá uspořádat vlastní battle royale, sto lidí se utká o pořádný balík

Bohatého fanouška battle royale zřejmě již omrzelo sledování herních streamů a rozhodl se upořádat si skutečnou bitvu o status posledního přeživšího.
Milionář se chystá uspořádat vlastní battle royale, sto lidí se utká o pořádný balík

Milionář, jehož jméno zatím neznáme se snaží koupit na serveru HushHush ostrov, na kterém by mohl uspořádat skutečný souboj battle royale, v němž by účastníci soupeřili, dokud by nezbyl jenom jeden. Znuděný zbohatlík se rozhodl do hry dát rovných sto tisíc liber, což dělá asi tři miliony korun. Dalších pětačtyřicet tisíc liber potom plánuje investovat do člověka, který se postará o celou přípravu soutěže. 

Mistrovství světa ve Fortnite rozdá odměny až ve výši 100 milionů dolarů

Mistrovství světa ve Fortnite rozdá odměny až ve výši 100 milionů dolarů

Celé hry se má účastnit sto hráčů, kteří si to rozdají ve tři dny trvajícím souboji o přežití. Každý den budou boje trvat dvanáct hodin. Zbytek dne potom budou moci soutěžící odpočívat a dostanou k dispozici jídlo i zdravotní personál. Samozřejmě nejde o přežití doslova. Ve skutečnosti je toto battle royale airosftovým utkáním, ve kterém budou hráči mít na sobě speciální oblečení s vysokou citlivostí senzorů. Přece jenom půjde o pořádný balík peněz a na férovost hráčů se asi nebude stoprocentně spoléhat. Lákala by vás podobná příležitost?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce