Minutky

aneb směsice zpráv, které nebyly dost dlouhé na to, aby si zasloužily vlastní stránku. Tentokrát se dozvíte, proč se zpozdil vlkodlak a čí hudba zazní v Omikronu.

Datum vydání akčního RPG Werewolf: The Apocalypse se z letošních zimních měsíců posouvá zhruba někam na březen roku 2000. Dnes to oznámil vydavatel titulu ASC Games a jako důvod uvedl zdržení při vývoji hry. Werewolf vám umožní přepínání hlavního hrdiny Ryana mezi třemi bytostmi: člověkem, vlkem a vlkodlakem. Podle situace si vyberete, čí schopnosti jsou zrovna potřeba, efektně zmutujete do požadované podoby a problém hravě vyřešíte. Titul založený na stolních hrách firmy White Wolf poběží na vylepšeném enginu z Unrealu.

Příznivci Davida Bowieho se mají na co těšit: ve hře Omikron: The Nomad Soul bude nejen znít jeho hudba, ale zpěvák se dokonce objeví na monitorech coby jedna z postav. Původně měl Bowie k této akční adventure napsat jen soundtrack, ale díky spolupráci mezi Eidosem (coby vydavatelem hry) a hudebním vydavatelstvím Virgin nakonec prošel nápad na Bowieho účinkování ve hře. Omikron se odehrává v paralelním světě ve futuristickém městě jménem (teď přijde překvapení ...) Omikron, které trpí obrovským přelidněním a vy jako hrdina se budete prodírat přecpanými ulicemi a zachraňovat, co se dá.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole