Minutky

aneb směsice zpráv, které nebyly dost dlouhé na to, aby si zasloužily vlastní článek. Tentokrát to byly Warlords IV a Sid Meier's Antietam!.

Chystají se Warlords IV
Mindscape ohlásil svůj úmysl vydat nový díl strategické ságy Warlords. Ve spolupráci s vývojáři z SSG tak vznikne už čtvrté pokračování, které se bude opět odehrávat v mýtickém světě jménem Etheria. Pokud jste příznivci této tahové strategie, bude vás určitě zajímat, že se setkáte se starým známým systémem kouzel (samozřejmě trochu vylepšeném), minimálně deseti multiplayerovými scénáři a to všechno v rozlišení až 1024x768. Informací to zatím není mnoho, ale podrobnější údaje budou firmy vypouštět postupně, jak budou práce na Warlordech pokračovat, takže to ještě chvíli vydržte. Předběžné datum vydání je stanoveno na třetí čtvrtletí roku 2000.


Antietam! popularizuje historii
Firaxis Games prohlásili, že ve své příští hře Sid Meier's Antietam! použijí autentický rukopis velícího důstojníka jménem Ezra Carmen, který v období občanské války velel jednotce dobrovolníků z New Jersey. V rukopisu je obsažena korespondence mezi Carmenem a ostatními důstojníky, týkající se bitvy u Antietamu roku 1862. Tímto počinem prý chce Firaxis pozvednout všeobecnou úroveň znalostí o občanské válce, pravděpodobnější je ale domněnka, že začlenění původních dokumentů do scénáře je víc než dobrá reklama pro nadcházející hru.

Ačkoliv Antietam! staví na herním systému z Gettysburgu, přidává ještě něco navíc. Mailové prosby a připomínky hráčů Gettysburgu nezůstaly nevyslyšeny, hoši z Firaxis si všechno bedlivě pročetli a ledasjaké nápady zabudovali právě do Antietamu. Konkrétnější údaje najdete na nedávno zprovozněné stránce www.firaxis.com/antietam.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole