Minutky

aneb směsice zpráv, které nebyly dost dlouhé na to, aby si zasloužily vlastní stránku. Tentokrát se dozvíte něco znovuoživení starého Warcraftu a změně jmen u Intelu.

Blizzard Entertainment oznámili dokončení projektu Warcraft II: Battle.Net Edition. Jedná se o vylepšenou verzi Warcraft II: Tides of Darkness a Warcraft II: Beyond the Dark Portal umožňující síťovou hru přes Battle.Net (http://battle.net/), multiplayerový server Blizzardu určený pro hry této firmy (StarCraft, StarCraft: Brood War a Diablo). Hra obsahuje 28 původních misí z Tides of Darkness + 26 misí z Beyond the Dark Portal. Žádné nové singleplayer mise přidány nebyly. Je umožněna hra až osmi hráčů přes Battle.Net nebo lokální síť (IPX). K dispozici je více než 100 multiplayerových map a možnost nahrávat si další od protihráčů. Povolena je hra více hráčů z jediného CD současně.

Otázkou zůstává, pro koho je nová, technologicky však už zastaralá edice Warcraftu určena. Uživatele Internetu zmlsané haldou nových síťových her to už nenadchne, nešťastníkům bez Internetu nic nepřinese a hráči, kteří Warcraft nikdy nehráli, si stejně počkají na nový Warcraft III. Je ale fakt, že W2 byla vynikající hra, ke které možná dost lidí rádo vrátí.


Intel ohlásil, že jeho první 64bitový procesor s architekturou IA-64, který byl dosud znám pod kódovým názvem Merced, se bude jmenovat Itanium. První vzorky těchto procesorů, které chce Intel vrhnout na trh v polovině příštího roku, mají hlavní zákazníci Intelu k dispozici již nyní. Itanium má být se svou schopností vykonávat mnoho instrukcí současně a spravovat velké množství operační paměti jedním ze základních kamenů elektronického, tedy internetového obchodu na začátku příštího tisíciletí.

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole