Mix RPG a strategie v pokračování hry Spellforce

Pokud patříte mezi příznivce hry Spellforce, zbystřete nyní svou pozornost, neboť bylo oznámeno její druhé pokračování s podtitulem Blend of Perfection. Ve Spellforce 2 půjde opět o míchání dvou žánrů - RPG a realtimové strategie. Jako vojevůdce budete vést svoje šiky vstříc nepřátelským ležením a prostřednictvím svého avatara zase plnit rozličné questy a prozkoumávat rozlehlý herní svět. Váš rek navíc bude moci dostat podporu až pěti hrdinů, jež vám přijdou na pomoc kdykoliv si je povoláte do svých služeb.

Strategická část bude klasicky o stavbě základny a těžení surovin, avšak v persistentním, tedy přetrvávajícím, světě, který nebude násilně dělen na jednotlivé mise. V kombinaci s propracovaným RPG systémem, jenž se chlubí celou stovkou unikátních vlastností vašeho avatara, se tak jedná celkem o neotřelý přístup autorů k oběma žánrům. Možnost opakovaného hraní by pak měla zajistit přítomnost 3 frakcí (Alliance of Light, Hordes of Chaos a Brotherhood of Darkness), každá s dvanácti rozličnými jednotkami, za něž budete moci hrát jak v singleplayeru tak v multiplayeru.

Spellforce 2: Blend of Perfection má vyjít tento rok na podzim, přičemž jsou k dispozici první obrázky, tak si je nezapomeňte prohlédnout.

   

   

Zdroj: Worthplaying

Váš názor Další článek: Nintendo DS – hrajte doteky

Témata článku: , , , , , ,