Miyazaki si zkrátka nemůže pomoct. Elden Ring vrátí jedovaté bažiny

Hráči se prý mají těšit zejména na účinky nového Scarlet Rot.

Stejně jako ve všech předešlých Souls hrách i v Elden Ringu narazíme na toxické bažiny, které se staly noční můrou takřka každého hráče, který FromSoftwarovské tituly pokořil.

Pro GameInformer tvůrce soulsovek a Elden Ringu Hidetaka Miyazaki nedávno uvedl: „Když jsem pracoval na této hře, znovu jsem v sobě objevil lásku pro vytváření jedovatých bažin. Vím, jak na ně lidi pohlíží, ale já si najednou uvědomil, že jsem zrovna uprostřed navrhování jedné z nich a prostě si nedokážu pomoct. Prostě se to děje.“

Tentokrát prý bažiny nebudou obsahovat jen jedovaté nebo toxické účinky, ale také něco, co se nazývá Scarlet Rot. Zní to rozhodně ze všech tří efektů nejhůře. Každopádně Miyazaki prý doufá, že se na to všichni těšíme. Nevíme jak vy, ale my už teď tušíme, že nás nejspíš čeká další strastiplná cesta, ovšem skrze krásně nadesignované prostředí. 

Váš názor Další článek: DICE bude i nadále pracovat na Battlefieldu 2042. Na Battlefront 3 se nechystá

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru